21 Lap

Asteroidai ir jų reikšmė horoskope

Asteroidai horoskope yra tam tikri planetų pagalbininkai. Jie aktyvizuoja planetose aukštesnįjį pradą bei padeda mums jį įsisavinti. Didžiausią įtaką mūsų likimui, gebėjimams daro 4 asteroidai, atspindintys pagrindines, svarbiausias gyvenimo sritis – šeimą, savirealizaciją, santuoką, asmeninę misiją.

CERERA

Šis asteroidas siejamas su Vėžio bei Mergelės ženklais ir Mėnulio energijomis. Vaiko horoskope atspindi, kaip jį reikia auklėti, ugdyti. Suaugusio žmogaus – parodo, koks jis yra kaip tėvas. Cerera parodo mūsų emocionalumą, gebėjimą bendrauti su kitais, gebėjimą užjausti, empatiją. Taip pat šis asteroidas rodo gebėjimą apsirūpinti maistu, ištekliais, kitaip tariant – šeimyniškumą.
Mitologija. Cereros (Demetros) dukra Prozerpina buvo pavogta požemių dievo Plutono. Tačiau Dzeusas atstatė teisingumą, ir Prozerpina pusę metų gyvena su mama (kai gamta pilna gyvybės), pusę metų praleidžia su vyru Plutonu (kai gamta apmiršta). Cereros drama simbolizuoja mamos auką, kai ji turi išsiskirti su dukra tam, kad gyvybės ratas tęstųsi. Cereros simboliai – gervė, aguona, fakelas, suartas laukas, javai. Remiantis šia mitologija, Cerera siejama su pareigos jausmu savo šeimai, mokėjimu atsisakyti, pasiaukoti, pasidalinti. Ji atsakinga už tėvų ir vaikų santykius. Medicininėje astrologijoje Cerera atspindi virškinimo sistemą.

PALADĖ

Mitologija. Paladė buvo karo deivės Afinos sesuo. Afina buvo nenugalima ir patirdavo tik pergales. Taip pat ji buvo išminties deivė, vedlė, žinojo gydymo paslaptis. Kartą, kai Afina draugiškai kovojo su savo seserimi Palade, Jupiteris atitraukė jos dėmesį, ir ji netyčia nužudė savo seserį. Iš sielvarto Afina pakeitė savo vardą į Paladės bei atvaizdavo sesers atvaizdą ant savo skydo. Paladės simboliai – pelėda, gyvatė, kardas ir skydas. Paladė siejama su kūrybine mintimi, ryškumu, karjera. Ji turi Saulės, Merkurijaus, Urano energijų bei panašumo į Liūto ženklą. Žmogaus horoskope parodo jo sugebėjimą mokytis, įsitvirtinti visuomenėje, taip pat jo kūrybiškumą, talentus. Paladė atspindi mentalinį suvokimą, intelektą, strateginę išmintį, mokėjimą planuoti, drąsą, visuomeninį aktyvumą. Moters horoskope atspindi jos “jan” - aktyvųjį pradą. Vyro horoskope – atvirkščiai. Visgi, Paladės išmintis yra šių abiejų energijų sujungimas. Paladė taip pat susijusi su kundalini energijos kėlimu iki viršutinių čakrų, su regeneracija. Medicininėje astrologijoje šis asteroidas atspindi nervų sistemą.

JUNONA

Mitologija. Junona – ištikima ir atsidavusi Jupiterio žmona. Junona globoja oficialias santuokas, taip pat atsakinga už vaisingumą, motinystę. Junonos simboliai – povas, gegutė, diadema, vaivorykštė. Šis asteroidas atspindi santykius, mokėjimą bendradarbiauti. Taip pat Junona atsakinga už vedybas bei skyrybas. Junona horoskope parodo žmogaus mokėjimą pateikti save. Jos padėtis horoskope iš dalies yra santuokos indikatorius. Junona siejama su Svarstyklių ženklu bei planetos Veneros energijomis. Taip pat Junona globoja menus, menininkus. Junonos pozicija labai praverčia atliekant partnerių suderinamumą. Ji parodo, kaip žmogus žiūri į santuoką, santykius. Asmeniniame horoskope – iš dalies yra žmogaus išvaizdos, patrauklumo indikatorius.

VESTA

Mitologija. Vesta – dievo Chrono (Saturno) pirmagimė. Ji ryžosi atstumti Poseidoną bei Apoloną, siūliusius jai savo ranką ir širdį. Ji liko nekalta šventosios Ugnies saugotoja. Vesta - vienintelis plika akimi matomas asteroidas. Vestos reikšmė – širdis, kaip visa ko Centras, amžina Ugnis, kaip amžino gyvenimo simbolis. Kiti jos simboliai – aukuras, asilas (kaip nuolankumo simbolis). Šis asteroidas atspindi transformuotą seksualinę energiją, mokėjimą keistis. Žmogaus horoskope – jo dieviškąją kibirkštį, misiją, dharmą. Vesta siejama su ascendentu, Marso, Plutono, Saturno energijomis bei Skorpiono ir Ožiaragio ženklais. Vesta horoskope parodo seksualumą. Tik šis seksualumas neapsiriboja tradiciniu jo suvokimu. Tai seksualinė energija kaip kūrybinis principas, kaip apsivalymas, kaip dvasingumas. Taip pat šio asteroido padėtis parodo, koks bus žmogaus esminis tikslas, pareiga, jo kelio prasmė. Ką žmogus gali padaryti planetos labui, kur ir kam žmogus turi save pašvęsti.

Įvertinti įrašą
(3 balsavo)
Paskutinį kartą redaguotas Sekmadienis, 29 sausio 2012 14:40
Daugiau šioje kategorijoje: « Planetos ir ligos Prozerpina »
Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte rašyti komentarus

Šiuo metu

Šaulio ženkle
Saulė Šaulio ženkle
Šaulio ženkle
Mėnulis Šaulio ženkle
Jaunatis
Jaunatis
Powered by Saxum

 

 

Prisijungti