2020 m. gegužės mėnesio astrologinė prognozė

Štai ir priartėjome prie paskutiniojo pavasario mėnesio slenksčio. Pradžioje apie makroįvykius astrologijoje.

 • Gegužės 5 d. keičiasi Karminių Mėnulio mazgų padėtis: Rachu Dvyniuose, Ketu Šaulyje (apie tai jau rašiau atskirame straipsnyje), todėl pokyčių „kvapą“ pajus visi. Iš akcentų į šeimą, namus, vaikus, pereisime į didesnio judrumo periodą, kai aktualūs bus mainai, prekyba, judėjimas, kraustymasis, staigus apsimokymas, įgūdžių įgijimas. Visa tai galios maždaug 1,5 metų periodui.
 • Gegužės viduryje Baltasis Mėnulis (mūsų apsauga ir karminė šviesa, baltasis atpildas) pereina į Skorpiono ženklą 7 mėnesių laikotarpiui. Mūsų šviesa mus saugos per asmeniškai parodytą ryžtą, per rizikavimą.
 • Tai metas, kai kliūtis reikia įveikti ir parodyti savo jėgą, galią ne tik veiksmais. Skorpiono ženklas atspindi ir tam tikrą magiją – tai galia keisti, įtakoti, paveikti situaciją taip, kaip mums norisi. Tai laikotarpis, kai galima „kalnus nuversti“ dėl evoliucijos, dėl kolektyvo, jei tik veiksime / jausime / mąstysime nepažeisdami kosminių dėsnių – vardan gerovės.

Kas nori asmeninių transformacijų – puikus metas psichoterapinėms praktikoms, ezoteriniams patyrimams.

Visame šiame galingame fone kasdieniai darbai klostysis gana kūrybiškai – dominuojant Jaučio, Dvynių ženklams.

MĖNESIO VEIKLA. Merkurijus iki gegužės 11 dienos bus Jautyje – klestės amatai, rankų darbas, žemės ūkio darbai, maisto ruošimas, grožio paslaugos.

 • Nuo gegužės 12 iki 27 dienos – palankiausias metas intelektualinei veiklai, nes Merkurijus pereis į Dvynius, kur jis maksimaliai stiprus. Tuomet visiems yra proga pamąstyti, ko reikėtų – gal ieškoti naujo darbo ar naudingų pažinčių, gal studijų krypties.

Taip pat suklestės pirkimai / pardavimai. Prekybininkai ir studentai pajus tam tikrą įkvėpimo bangą. Protas veiks aiškiau, kryptingiau.

 • Gegužės 28 dieną ši planeta pereina į Vėžį, ir mūsų mąstymas lėtės, pereis daugiau į vaizduotę, į fantazijas, į idėjinį planą. Prasidės atostogų planavimas.

O darbingiausios šiuo metu bus kavinės, vaikų priežiūros atstovai, suaktyvės ir nekilnojamojo turto rinka.

MĖNESIO SANTYKIAI.

Venera visą mėnesį išbus Dvyniuose, tačiau jos statusas reikšmingai pasikeis gegužės 13 dieną.

 • Iki gegužės 12 dienos vyraus draugiškumas, lengvumas, susitarimas, ieškojimas bendrų taškų. Bus daugiau bendravimo ir atvirumo tarp žmonių.
 • Nuo gegužės 13 dienos Venera pradeda judėti atgal, ir tai iškraipo planetos esmę. Pradeda lįsti tamsioji Dvynių pusė – santykiuose daugiau melo, nutylėjimo, netiesos, pagražinimo, neaiškumų. Visumoje gali būti daug noro apgauti, pasinaudoti, manipuliuoti. Antrąją gegužės mėnesio pusę santykiuose reikia „įjungti“ atsargumą ir mažesnį, nei įprastai, pasitikėjimą tuo, kas mums sakoma.

Gegužės antroji pusė mažai tinka pažintims ir visiškai nepalanki įsipareigojimams, susižadėjimams ir t.t.

 • Ką galima naudingo nuveikti, kai tokia, atbulinė / retrogradinė planetos padėtis – judėjimas atgal – visuomet radimas senuose resursuose. Tinka daugiau bendrauti su senais draugais ir net senais partneriais, pamatyti šiuos žmones nauju žvilgsniu. Taip pat palanku gali būti pasinaudoti kokiu seniai gautu pasiūlymu (peržvelgti).

MĖNESIO ENERGETIKA.

 • Marso planeta iki gegužės 12 dienos bus Vandenyje, Oro stichijoje, todėl geriausia svarbius susitarimus planuoti mėnesio pradžioje (kalbu apie tokius susitarimus, kur reikia ilgų derybų).
 • Vėliau Marsas atsiduria sau nepatogioje padėtyje. Nuo gegužės 13 dienos iki mėnesio galo planeta Žuvų ženkle, ir tai duos slaptas kovas, „šešėlinius“ argumentus. Prisiminkime, kad ir Venera šiuo metu kaip tik bus judanti atgal. Tai duos susiskaldymą sociume, arba vienas kito supratimas apsunks. Tarsi nebus vientisumo – vienaip kalbama, kitaip veikiama, o neaišku, kaip galvojama.
 • Saulė iki gegužės 19 dienos bus Jaučio ženkle, ji mums duos stabilumą ir pastūmės link žemiškų reikalų tvarkymo.
 • Nuo gegužės 20 dienos Saulė pereis į Dvynius (kartu čia bus ir Venera, ir Merkurijus), ir šis ženklas taps tikrai stiprus. Todėl į pirmąją vietą iškils informacijos, žinių svarba – visi mąstys, o ką toliau veikti, kaip susiprojektuoti savo ateitį.

Apibendrinus šį mėnesį – jis atneša permainas, ypač drąsiems, rizikuojantiems, greitai gaudantiems informaciją, atskiriantiems „pelus nuo grūdų“.

Dvynių ženkle, kuris labiausiai išryškintas šį mėnesį, egzaltuoja Prozerpina (ji turi asteroido statusą, bet astrologijoje jos jėga gali būti ne mažesnė, nei planetos).

Prozerpina „liepia“ mums įjungti dvasinę alchemiją ir visiems savo vidiniu „saiku“ suvokti, atskirti, kas yra kas, sureaguoti, kai to reikia, ir siekti savo vidinės „švaros“.