2020 m. gruodžio mėn. astrologinė prognozė

Gruodis užbaigia metus, būdamas tuo pačiu pirmuoju mėnesiu, atveriančiu žiemos sezoną.

  • Šį gruodį įvyksta labai netikėtų permainų, kurios leis pamatyti visai kitokį pasaulio socialinio „pjūvio“ vaizdą. Ir Jupiteris, ir Saturnas, ir Selena keis savo padėtis – iš „suspaustų“ į laisvesnes, labiau humanitarines pozicijas.
  • Taip pat šį mėnesį bus tiksli Urano bei Juodojo Mėnulio jungtis Jautyje. Būkite atsargūs, saugokite savo turtą. Ir ne tik nuo nereikalingų išlaidavimų, bet taip pat nuo stichijų, gaisro, netvarkingos elektros ir t.t.

PIRMOJI GRUODŽIO DEKADA.

Santykiai.

Veneros padėtis lems, kad bus ieškoma naudos iš aistros. Tai gali paskatinti brangioms dovanoms savo antrajai pusei, tačiau šalia to bus išreikštos pavydo ar savininkiškumo gaidelės. Gali būti santykių, „susukančių galvą“, noro mesti šeimą dėl susižavėjimo kitu išrinktuoju ir t.t. Santykiams tai nėra stabilus periodas.

Tačiau ir šis laikotarpis turi daug savo pliusų. Porai palanku apjungti savo jėgas ir įveikti kartu tam tikrus iššūkius, sujungti kapitalus, dalyvauti bendrame projekte.

Veikla.

Keletą pirmųjų gruodžio dienų sėkminga pasirašinėti kontraktus, svarbias sutartis. Tuo metu gali būti ir tam tikrų genialių minčių prasiveržimas.

Seksis dabar tiems, kurie susiję su švietimu, kultūra, diplomatija, religija. Tikėtini labdaringos akcijos, renginiai. Taip pat palankus metams lektoriams, konsultantams, tiems, kurie organizuoja seminarus. Dar tai laikas, kai tinka rašyti referatus, kursinius, diplomus. Šiuo metu vertinami / egzaminuojami studentai ir moksleiviai bus maloniai nustebinti.

ANTROJI GRUODŽIO DEKADA.

Energetika.

Per šias dienas daug kas keisis planetų „karuselėje“.

  • Gruodžio 12 dieną Baltasis Mėnulis pereis į Šaulio ženklą (septyneriems mėnesiams). Taigi, simboliškai ateina Baltojo Jupiterio metas. Pagal mitologiją, Dzeusas (tas pats Jupiteris) pasiversdavo baltu jaučiu. Tikriausiai neatsitiktinai ir 2021 metai yra metalinio (o metalo spalva laikoma balta) Jaučio valdomi. Selena (Baltasis Mėnulis) Šaulio ženkle duos teigiamų reformų švietime. Taip pat tikrai bus įstatymų, išleistų žmonių naudai. Ateina ir didesnio tikėjimo metas, pasikliovimo dvasinėmis bendruomenėmis.
  • Gruodžio 14 dieną laukia pilnas Saulės užtemimas Šaulyje. Tai metas „keisti plokštelę“. Labai tikėtina, kad vyks atsigręžimas į savo šviesųjį pradą.
  • Gruodžio 17 ir gruodžio 19 dienomis, vienas po kito pereis į Vandenio ženklą Saturnas su Jupiteriu. Saturnas ateina valdyti šio ženklo maždaug 2,5 metų, o Jupiteris užsibus Vandenyje 1-rius metus. Abi planetos yra socialinės reikšmės ir šiuo laikotarpiu jos bus jungties aspekte. Per šį laikotarpį galimi labai reikšmingi susitarimai tarp šalių ir viduje. Ateina visai kitas laikmetis, kada žmonėse vėl bus išreikšta / užakcentuota laisvė, valdys humanizmo idėjos. Taip pat šiuo metu labai svarbu save priskirti tam tikrai grupei, kolektyvui – su kuo norisi eiti kartu, su kuo sieja bendros vertybės ir idealai. Labai reikės bendraminčių, bendražygių.
  • Antrąją gruodžio dekadą susitikimų su draugais prireiks „kaip oro“. Iš to ateis didelis energetinis pasipildymas.

Santykiai.

Venera gruodžio 15 dieną „išmigruos“ į Šaulio ženklą, ir tai tikrai atneš nuotykių, kelionių troškulį. Visiems norėsis keisti aplinką. Gerai įvairiais būdais pažinti kitas šalis ir kultūras. Santykiai su užsieniečiais gali turėti savo teigiamų užuomazgų, perspektyvų.

Poroms galima būtų parekomenduoti kartu skaityti knygas ar išbandyti kitų šalių virtuvę. Šaulio Venera mėgsta dairytis ir kitur (ne tik į savo antrąją pusę žiūrėti). Todėl būtinai įneškite pikantiškumo į santykius ir pamirškite gilintis į detales, į smulkmenas (tai gali gerokai gadinti santykių foną).

Veikla.

Tai turi būti labai aktyvus periodas, nes Merkurijus bus aspektuotas ir su Saule, ir su Marsu, su „vyriškomis“, „jan“ planetomis. Mūsų laukia darbymetis, gana judrus metas. Gali tekti daug ką tikrinti, organizuoti. Tai laikas, kai teks viską suspėti, atlikti keletą darbų vienu metu. Užsakymų gausės, ir dauguma turėtų pamąstyti apie užsieniečius kaip apie potencialią rinką.

TREČIOJI GRUODŽIO DEKADA.

Energetika.

Įvyksta „persikrovimas“ visoje Žemėje. Tai Žiemos Saulėgrįža gruodžio 21-ąją dieną, kai Saulė pereina į Ožiaragio ženklą (Žiemos Saulėgrįža veikia ir per svarbiausias metų šventes – Kūčias, šv.Kalėdas, tai nėra vienintelė diena, o keletas dienų).

Šiuo metu mes visi turėkime kokį tikslą, siekiamybę. Nes Ožiaragis nemėgsta tuščio svajojimo ir nieko neveikimo. Palankus laikas ilgalaikiams planams, strategijų kūrimui. Tuo pačiu, vyraus kažkiek santūrumo, kuklumo energijų. Mes mažiau norėsime demonstruotis, o tyliai darysime išvadas.

Veikla.

Merkurijus jau bus „išlėkęs“ į Ožiaragį, kaip ir Saulė. Taigi, tai analitikų, verslininkų, rinkodaristų, statistikų, administratorių ir politikų metas – visų, kuriems reikalingos ataskaitos, paskaičiavimai, palyginimai, įvertinimai. Tinka daryti konkurentų analizes.

Taip pat sėkmingai darbuosis statybos ir gamybos sektorius.

Santykiai.

Venera išliks Šaulio ženkle ir jungsis su Ketu planeta. Ketu simbolizuoja praeitį, karmą, įdirbį, atpildą. Tuo metu ypač jausis tai, kas buvo padaryta, koks kontaktas užmegztas; iškils poelgių reikšmė ir prasmė. Tikėtinas senų (buvusių) santykių renesansas. Arba senų įvykių atbalsiai esamuosiuose ryšiuose.

NAUJIEJI METAI.

  • Gruodžio 31-ąją dieną Mėnulis, lemiantis dienos foną, bus Liūto ženkle. Švęsti norėsis su džiaugsmu, su garsu. Tačiau reikia atsargumo su pirotechnika.
  • Gali būti postūmis rengtis auksine, geltona, oranžine spalva, dėvėti auksą. Tai būtų palanku. Nes Metalinio Jaučio metai startuos tik vasarį, o dabar švęsime perėjimą į 2021 metus ir mus veiks tos dienos energetika, čia ir dabar.
  • Šių metų gruodžio 31-osios dienos simbolis – Veidrodis. Šią dieną svarbu laikyti savo „vidinį veidrodį“ švarų – susilaikyti nuo vertinimų, skirstymų, skaidymų. Bus proga, švenčiant aptarti, kokie buvo ženklai ir rezonansai, ką gavome, ko nusipelnėme. Stebėkite tos dienos įvykius – pasveikinimus, dovanas, siurprizus, o galbūt ir netikėtus barjerus, kliūtis. Viskas vyks ne šiaip sau – Visata demonstruos mums tam tikrą atspindį.