2021 m. birželio mėn. astrologinė prognozė

Prasideda vasara, kuri startuoja, taip vadinamajame, užtemimų „koridoriuje“. Jei gegužės 26-ąją, Mėnulio užtemimo laikotarpiu, buvo proga paleisti, transformuoti emocijas, mintis, įvykius ir t.t., tai šį kartą mūsų laukia Saulės užtemimas birželio 10-ąją, kurio esmė – „persiprogramavimas“, naujų klodų „užsidėjimas“.

Pirmoji birželio dekada.

  • Merkurijus bus retrogradinis, judantis atbuline eiga; o ši planeta atsako už visus reikalus, informaciją, kontaktus. Taigi, apsišarvuokime kantrybe – viskas vėluos ar įvyks ne taip, nenumatytu būdu. Šis laikotarpis gali atnešti klaidas, brokus, neatitikimus. Geriausia būtų nieko itin svarbaus nepradėti, ypač naujų darbų, ilgų kelionių. Atsargumo prireiks pasirašinėjant sutartis, perkant. Visumoje, šis metas neblogas prekybininkams, tinka išpardavimams. Taip pat palanku imtis to, kas seniai buvo Jūsų suplanuota ar net pradėta, bet nebaigta. Kol kas nerekomenduotina galutinai apsispręsti dėl studijų, nes persigalvojimo tikimybė labai didelė. Jei tenka laikyti egzaminus, atsiskaitinėti, viską labai kruopščiai tikrinkite, nes gali įsivelti klaidų dėl nepastabumo.
  • Santykiams šis laikotarpis bus natūraliai „šiltas“. Tai periodas, kai savaime norėsis daugiau laiko praleisti su namiškiais, su partneriais. Taip pat bus būdingas tarpusavio atvirumas, intuicija – ko reikia santykiams. Net ką tik susipažinę žmonės gali greitai pradėti galvoti ir kalbėti apie šeimos sukūrimą.
  • Birželio 10-ąją dieną stoja Jaunatis ir Saulės užtemimas Dvyniuose. Tai laikas, kai verta pagalvoti, kokių norėtųsi tobulėjimo būdų, kokių mokslų, kokio pobūdžio žinių, kokios kokybės ryšių. Saulės užtemimas yra galinga ateities programa, tačiau tai tik programa / vizualizacija, ir tai neturi virsti skubotu veiksmu, kas galėtų viską apsunkinti (skubėti reikia labai lėtai, o žengti – švelniai).

Antroji birželio dekada.

  • Marsas pereis į Liūto ženklą nuo birželio 11 dienos. Energetiškai tai iš karto pasijus, nes Ugnies stichija labai skiriasi nuo Vandens (nuo Marso Vėžyje). Antrąją birželio dekadą reikia veikti akyviai. Galima didinti krūvį, sportuoti, imtis papildomo darbo. Taip pat svarbu pamąstyti ir apie saviraišką – kokie užsiėmimai, pomėgiai galėtų Jums dabar teikti pasitenkinimo.
  • Kadangi Merkurijus vis dar bus retrograde, tai labiau tiktų prie seno prijungti kažką naują, papildyti. Kitaip pasakius – nereikia kardinalių gyvenimo permainų ar visiškai naujų projektų. Geriau tiks pakoreguoti seni planai. Lengviau bus įgyvendinti tai, ko seniai norėjote, kas buvo jau kadaise sumanyta.

Trečioji birželio dekada.

  • Birželio 20-ąją dieną pradeda retrogradiškai keliauti Jupiteris, ir tai gali pasireikšti staigiais bei netikėtais pokyčiais visuomenėje, naujai priimtais įstatymais.
  • Birželio 21-ąją dieną Saulė pereina į Vėžį – šeimos ženklą. Tai gali tapti atostogų metu arba šeimos švenčių, susitikimų laikotarpiu. Saulė bus Vandens stichijoje, todėl visus kvies pasinaudoti maudynėmis. Susidarys Saulės ir Jupiterio palankus aspektas (trigonas), ir tai taps mums šviesių svajonių, malonių potyrių metu arba pasireikš kūrybiniais proveržiais. Galimi įvairiaus pobūdžio palengvėjimai.
  • Per Vasaros Saulėgrįžą / Rasas / Jonines iš judėjimo atgal išsilaisvina Merkurijus. Todėl nuo tos dienos viskas eisis daug greičiau, užtikrinčiau. Jei turite svarbų pirkinį, ar Jūsų laukia koks reikšmingas susitikimas, įvykis, derybos, steigimas – laukite ir tai atlikite būtent trečiojoje birželio dekadoje, nuo birželio 23 dienos.
  • Dabar tampa palankios kelionės. Taip pat daug daugiau jėgos įgauna mokslų, studijų, seminarų, lekcijų sritis. Galima sėkmingai rinktis savo mokymosi kryptį.
  • Paskutinėmis birželio dienomis (nuo birželio 27 dienos) Venera įeina į Liūto ženklą. Tai santykiams duos tam tikra prasme, „prabangų“ foną. Geras laikotarpis rodyti dėmesį, asistuoti, pirkti savo antrajai pusei (ir sau) naujus apdarus, papuošalus, kviesti į renginius. Venera Liūte būtinai turi duoti pasirodymo, pasidemonstravimo atspalvį santykiams, todėl būti uždarume, namuose poroms / šeimoms nėra rekomenduotina. Sklindantys tarpusavyje jausmai turės „itališką“ temperamentą.

******************************************************************************************************

Apibendrinant, birželį galima apibūdinti taip: iki Joninių – laukimas, stebėjimas, o vėliau – staigus energetinis šuolis ir tikras vasarinis „karštis“, pasireiškiantis aktyvumu visur.