2021 m. rugpjūčio mėn. astrologinė prognozė

Rugpjūtis – tai mėnuo, pasižymintis pirmuoju derliumi bei perseidžių lietumi, krentančiu iš dangaus.

Galios principas – ką pasėsi, tą ir pjausi.

I-oji rugpjūčio savaitė.

 • Kas liečia veiklą – galimi papildomi darbai, netikėtos nedidelės pajamos, taip pat tinka prisiimti daugiau įsipareigojimų, funkcijų. Merkurijaus planeta globos tuos, kurie prižiūri, koordinuoja kitus. Seksis projektų vadovams, renginių, seminarų vedėjams, tiems, kurie organizuoja pramogas, užimtumą.
 • Santykiuose – netikėtumo aspektas, kurį įneš Veneros ir Urano derinys. Galima meilė iš pirmo žvilgsnio. Esamuose ryšiuose – tai partnerio nustebinimas arba pamatymas „naujomis spalvomis“.
 • Marso planeta (mūsų valia) turės kontaktą tiek su Juoduoju, tiek su Baltuoju Mėnuliu, todėl čia galima kalbėti apie pasirinkimą veikti vardan kažko, kas mums vertybė. Tai praktiniai veiksmai, nukreipti į vieną ar į kitą pusę – į griovimą, apkalbas (nes Juodasis Mėnulis Dvyniuose atsako už žodžius), ar į kūrybinius „pamatus“ – į tai, kas gali vienyti, „surišti“, sujungti.

II-oji rugpjūčio savaitė.

 • Rugpjūčio 8-ąją dieną stoja Mėnulio Jaunatis Liūte, prasideda naujas Mėnulio ciklas, kuris akcentuoja asmeninę saviraišką, nes dominuoja Ugnies stichija – ryškumas, drąsa, lyderiavimas.
 • Ši savaitė pasižymės įvairiomis kliūtimis, kai kurios iš jų – visiškai nekontroliuojamos, pavyzdžiui, dėl gamtos reiškinių, kai kurios – sukeltos žmonių. Kai įvykiai stabdys, per jėgą veržtis nereikėtų šiuo metu.
 • Finansuose yra du niuansai – galima lengvai „užsihipnotizuoti“ norais – šiuo metu bus lengva įtikinti, įteigti, kad mums kažko reikia, „iškišti“ prekę, bet taip pat yra ir galios, jėgos pozicija – tai Veneros ir Plutono trigonas. Tai byloja, kad metas „išeiti į areną“ stambiems pinigams. Palanku investicijoms, ilgalaikės dalykinės sutarties pasirašymui. Dabar galima daug ką išsiderėti savo naudai.
 • Porų santykiai priklausys nuo žemiškų dalykų – pasidalytų darbų namuose, pinigų paskirstymo. Šiuo periodu tarpusavio ryšiai turi būti nukreipti į bendro gerbūvio kūrimą, į bendrą tikslą.

III-oji rugpjūčio savaitė.

 • Merkurijus jau bus Mergelės ženkle, ir tai parodymas, kad užteks švenčių, o ateina laikas rimtai kibti į darbus. Svarbu būtų pradėti ruoštis mokslams, studijoms. Protas veiks pilnu pajėgumu dabar. Todėl palankus šis metas mokytojams, medikams, finansistams. Taip pat ir tiems, kuriems reikia šių paslaugų – tinka pradėti mokymosi kursus, gydytis, sveikatintis, priimti procedūrų kompleksą ar gauti finansinę konsultaciją.
 • Venera pereina į Svarstykles, į Oro ženklą. Visai tinka šiuo laikotarpiu susižadėti, įsipareigoti, susituokti ar tiesiog pasukti santykius link tradicijų, link įforminimo. Asmeniniai ryšiai šiuo metu labai priklausys nuo to, kokiame jie yra statuse visuomenėje, nuo to, kokiam pora priklauso sluoksniui / ratui. Kolektyvo nuomonė gali paveikti mūsų asmeninę poziciją dėl išrinktojo / išrinktosios.
 • Šiuo metu yra rizika prisiimti per daug pareigų, pernelyg daug pažadėti. Apsiskaičiuokite savo galimybes, savo energijos, laiko, finansų resursus.

IV rugpjūčio savaitė.

 • Tai blaivaus proto periodas. Venera bus palankiame aspekte su Saturnu. Mums visiems tai duos galimybę tinkamai pasverti ir įvertinti galimybes, aplinkybes.
 • Tinka pradėti naują darbą. Ypač jei tai liečia tiksliąsias profesijas, akademines bendruomenes.
 • Saulė nuo rugpjūčio 23 dienos pereis į Mergelę, tuo padarydama mus atsargesniais, kritiškesniais, bet ir labiau mąstančiais, kruopštesniais.
 • Planetos palaikys, jei mūsų valia bus nukreipta į darbą, tvarką, bandymą kažką naujo išmokti.
 • Paskutinėmis rugpjūčio dienomis (30-31 d.) gali nelauktai pasisukti likimas ir pavykti išsiderėti ar pasiekti tai, ką jau buvome mintimis „palaidoję“, ko buvome atsisakę. Tai gali įvykti, užtarus kitam žmogui žodį, įvykus reikiamam tarpininkavimui. Mus pačius taip pat tai gali paliesti, kai kažkas užklaus rekomendacijos apie kitą, ar paprašys liudyti. Šiuo periodu lemtis veikia per mediatorius, tarpininkus. Jei reikia pradėti svarbią bylą, rekomenduočiau palaukti šių dienų.

Bendrai rugpjūtis – tai vasara, virstanti po truputį rudeniu, pramoga, tampanti darbu, pakylėta būsena virstanti susikaupimu.