2021 m. sausio mėn. astrologinė prognozė

Prasideda 2021-ieji metai, sausis verčia mums naują puslapį. Kaip gi šį kartą dėliojasi planetų dėlionė?

Pirmoji sausio savaitė.

 • Veikloje šis laikas geriausias bus gamyboje, statyboje, marketinge, taip pat visai sėkmingai darbuosis administratoriai, valstybinės įstaigos.
 • Santykiuose mes visi dar būsime nusiteikę šventiškai, dosniai, pakankamai nesavanaudiškai. Širdys bus atvertos, norėsis daugiau juoko, optimizmo. Taip veiks Venera Šaulio ženkle. Labai palanku šiuo metu paaukoti kažkiek materijos, skirti tam tikrą dalį labdarai.

Antroji sausio savaitė.

 • Marsas pereis į Jaučio ženklą, ir pajusime pakitusią energetiką. Beveik visus 2020 metus Marsas praleido Avine, karingoje Ugnies stichijoje, tačiau sausio pradžioje įvyks šios planetos perėjimas į Jautį. Jautis – tai žemiška energija. Tinka nusikreipti į tvarkymąsi, į praktinius dalykus, į ekonominimą.
 • Venera bus Ožiaragio ženkle. Tai atitinkamai duos santykius, paremtus atsakomybe, pareiga, racionalumu. Emociškai tai šaltokas periodas, tačiau kils daugiau pagarbos tam, kuris šalia. Nekritikuokite ir per daug neribokite savo partnerių, nes tokia pagunda bus.
 • Darbuotis geriausiai seksis informacinių technologijų srityje, taip pat tiems, kurių verslo sritis yra internetas, telekomunikacijos. Šis metas tinka interneto svetainių atnaujinimui. Gali būti sukurtos ir naujos programos.
 • Sausio 13-ąją įvyksta galinga Mėnulio Jaunatis, per ją formuojasi net kelios svarbios planetinės jungtys. Šiuo metu reikia turėti ambicingų ir didelių (globalių, visaapimančių) tikslų. Taip pat šiuo laikotarpiu yra stipri žodžių, minčių energetika. Nebijokite išreikšti savo nuomonės, idėjų. Pateikti savo pasiūlymus, arba juos priimti. Tačiau šiuo laiku yra ir suaktyvėjusi traumų tikimybė.

Trečioji sausio savaitė.

 • Galima ją pavadinti pokyčių savaite. Plutonas jungsis su Saule, ir tai tikrai pažers tam tikrų svarbių įvykių, tai lies miestų / šalių gyvenimą, įstatymus. Palankus šis laikas stambiems projektams.
 • Sausio 19-ąją dieną Saulė pereis į Vandenio ženklą. Šis ženklas mums duoda periodą, kuris pasižymi laisvumu, žiūrėjimu į ateitį, mokėjimu vertinti draugus. Todėl tai bus derybų, susitarimų metas.

Ketvirtoji sausio savaitė.

Tai vėl bus stiprių planetinių susijungimų metas. Ypač sausio 23-28 dienomis.

 • Saulė jungsis paeiliui su Saturnu bei su Jupiteriu. Mes visi patirsime tam tikrų socialinių pokyčių, ir jų tarpe tikrai bus palengvinančių, pagerinančių mums gyvenimą aplinkybių. Nes Saulės jungtis su planeta, dar vadinama didžiąja laime, turi duoti tam tikrų „dovanų“.
 • Venera jungsis su Plutonu. Todėl per šias dienas galima sėkmingai investuoti, sudaryti palankią finansinę sutartį.
 • Sausio 30-31 dienos jau neefektyvios veikloje, reikaluose, nes Merkurijus pradės judėjimą atgal, todėl galimas vėlavimas, „užstrigimas“. Šiuo metu nėra rekomenduojama nauja pradžia, o reikia narplioti seniai pradėtus darbus.

***********************************************************************************

Apibendrinus sausį, galima pasakyti, kad šio mėnesio raktinis žodis yra „globalumas“. Tai yra – visur reikėtų turėti savo nuomonę, dalyvauti. Suvokti, kad esame visuma, ir stengtis aktyviai ją formuoti. Kitaip tariant – įdėti savo „puzzle“ dalelę į bendrąjį paveikslą. Ir tuo pačiu, tai daryti reikia atsakingai, jaučiant aplinkos energetiką, harmoningai „įsipaišant“.