2022 m. kovo mėn. astrologinė prognozė

Su pavasario pažadu atveria duris kovo mėnuo. Kokia gi šį kartą bus Žuvų bei Avino ženklų sandūra?

I-oji kovo savaitė.

Pirmosios dvi šio mėnesio dienos netinka naujiems darbams, planams, svarbiems sprendimams.

  • Nuo kovo 3-iosios dienos jau ateina metas deryboms, rimtų dokumentų tvarkymui, dalykiniams pokalbiams, investicijoms ir panašiai.
  • Iki kovo 5 dienos Venera su Marsu (ir Plutonu) jungiasi Ožiaragio ženkle – tai periodas, kai reikia susitvarkyti įvairius teisinius dalykus. Taip pat palanku daryti tam tikrus praktinius pasirinkimus. Pavyzdžiui, užsisakyti naują baldų komplektą, patvirtinti namo projektą. Seksis stambiems statytojams, gamintojams, inžinieriams, architektams. Neblogai jausis ir visi valdiškų struktūrų atstovai.
  • Kovo 6-ąją tiek Venera, tiek Marsas vienu metu pereis į Vandenio ženklą. Vandenis – tai lygiavertiškumo simbolis, susikalbėjimo, draugiškumo ženklas. Atitinkamai – galima tikėtis gyvenime mažiau kategoriškumo, užsispyrimo, o daugiau susitarimo.

Palanku šiuo metu atnaujinti kompiuterinę techniką, internetines svetaines. Daugiau darbo šiuo metu turės kompiuteristai, programuotojai, interneto paslaugų teikėjai, radijo / televizijos transliuotojai.

II kovo savaitė.

Santykiams – tai geras metas. Gali užsimegzti retos, gražios internetinės (ir ne tik) draugystės. Tai laikas, kai surandami bendraminčiai. Esamose porose išryškės tai, kas vienija, bendrumas. Didės noras bendrauti, ilgai kalbėtis.

Saulė jungsis paeiliui su Jupiteriu bei su Neptūnu. Abi šios planetos susiję su religija, su nesavanaudiška pagalba. Galima būtų traktuoti taip, kad šiuo metu ir mumyse pačiuose rasis noras kažką paremti (o gal už kažką pasimelsti), bet ir mus pradžiugins netikėtai atėjusi pagalba. Taip pat ši jungtis su savimi neša daugiau tikėjimo, vilties, vidinio atsibudimo, šviesaus tylaus džiugesio.

  • Nuo kovo 10 dienos Merkurijus pereina į Žuvų ženklą Merkurijus yra Oro stichijos planeta ir jam nekomfortiška Žuviškame vandenyje. Taigi, būsime gana išsiblaškę, užmaršūs, sunku bus sukoncentruoti dėmesį. Už tai šis metas tobulai tinka pagelbėjančių profesijų atstovams, socialinei, meninei veiklai. Gerai šiuo metu apsilankyti spektaklyje, parodoje – susijungti su bendru jausminiu kolektyviniu lauku.

III kovo savaitė.

Tai laikas, geras veikti komandoje, pasisakyti prieš auditoriją, atstovauti savo firmą. Taip pat visai palankus šis periodas kelionėms, naudingų santykių su užsieniečiais užmezgimui. Merkurijaus planeta jungsis su Jupiteriu šiame laikotarpyje.

  • Kovo 20-ąją Saulė pereis į Avino ženklą ir astrologiškai šis laikas – naujų metų pradžia. Todėl, kad Avinas yra pirmasis Zodiako ženklas, jis yra Zodiako rato Rytai bei aušra. Tai sutampa ir su pavasariniu lygiadieniu. Šiame etape tikrai daugės optimizmo, gyvybinių jėgų, sveikatos, noro atsinaujinti, atnaujinti aplinką, keistis, noro kreiptis į šviesą. Nepamirškime savaip, nebūtinai rituališkai, paminėti šios svarbios datos. Ką Jums reiškia pavasaris ir Saulės stiprumo maksimumas? Ką Jums norisi apšviesti savo sąmonės šviesa? Apie visa tai yra trečioji kovo savaitė.

IV kovo savaitė.

Šiuo metu šiek tiek sunkesnis laikas laukia mūsų finansų sferoje. Venera jungsis su Saturnu ir tai rodo, kad labiau reikia taupyti, kaupti, nei išlaidauti. Taip pat, perkant, labai pamatuoti savo galimybes, kruopščiai pasitikrinti prekių kokybę. Gali vėluoti tam tikros išmokos, pervedimai.

  • Kovo 27 dieną Merkurijus pereis į Avino ženklą. Mūsų visų mąstymas suaktyvės, pagreitės, greičiau suprasime, ko norime, staigiau seksis tvarkyti reikalus. „Ant bangos“ dabar bus transporto sritis – nuo logistikos iki automobilių aptarnavimo bei transporto priemonių įsigijimo.

Santykiuose tai laikas, kai vienas kito atžvilgiu bus išsakoma daugiau kritikos. Tai atsispindės tiek asmeniniuose santykiuose, tiek ir darbe – gali viršininkai kviestis pavaldinius pokalbiams dėl darbo, labiau akcentuojant pastabas.

  • Kovo 31-oji diena – nepalanki jokiems aktyviems įvykiams ar sprendimams, pervažiavimams, gydymuisi. Tai pati Delčios pabaiga. Ir tuo pačiu, pati paskutinė mėnesio diena. Taigi, prieš prasidedant balandžiui – tai turi būti apsivalymo, išorinės bei vidinės tvarkos diena.