2022 m. lapkričio mėn. astrologinė prognozė

Lapkritis – tai mėnuo, tarsi slenkstis, pervedantis mus iš rudens į žiemą. Šis lapkritis dar pažymėtas ir užtemimų „koridoriumi“.

Lapkričio 8 dieną įvyks Mėnulio užtemimas Jautyje. Todėl nerekomenduotina šio mėnesio pradžioje turėti stambių finansinių sandorių, pasirašinėti komercines sutartis, pirkti brangius daiktus. Reikėtų pasaugoti savo turtą, materialų ir nematerialų. Taip pat svarbu išlaikyti vidinę ramybę – šis laikas gali būti gana konfliktiškas, avaringas. Tačiau mėnesio galas leis atsipūsti, atsikvėpti.

MĖNESIO VEIKLA.

Iki lapkričio 17 dienos Merkurijus bus Skorpiono ženkle. Tai reiškia, kad seksis visiems ekstremalams, dirbantiems pavojingomis sąlygomis, taip pat aštraus proto atstovams. Palankus darbas chirurgijoje, psichoterapeutams, mokslininkams, inžinieriams, chemikams, fizikams, aviatoriams. Taip pat – daugiau darbo gali būti gelbėtojams. Gali būti, kad šių profesijų atstovai ras priežasčių, dėl ko pagrįstai savimi didžiuotis.

Nuo lapkričio 17 dienos išaugs turizmo, kelionių agentūrų paklausa. Tai tinkamas laikas taip pat kultūriniams renginiams. Veiklos netrūks muziejininkams, gidams.

MĖNESIO SANTYKIAI.

Iki lapkričio 16 dienos planeta Venera bus savo silpnoje pozicijoje. Santykiuose tai atsispindės kaip savinimosi, pavydo, dramų metas. Geriausiu atveju, aistros bus transformuotos į poros šokį arba bendrą sportą, ar kažkas panašaus. Vienišiems žmonėms atsiranda pagunda savęs gailėtis arba sueiti į vienkartinius santykius, kaip sakoma – pulti į ryšį nesirenkant. Šiuo metu ypač turi save saugoti jauni žmonės, kad nepridarytų lemtingų klaidų.

Nuo lapkričio 16 dienos – Venera atsidurs sėkmės planetos – Jupiterio – galioje. Ir čia mes išvysime visai kitą santykių „veidą“. Daugės šypsenų, optimizmo, dosnumo, noro dalintis, daryti dovanas, susiburti į gausesnes draugijas. Palankus dabar santykis su užsieniečiais bei užsienietėmis. Išaugs susidomėjimas svetur gyvenančiais žmonėmis. Bus poreikis pabendrauti su tais, kurie yra toliau nuo mūsų, pažinti jų papročius, tradicijas.

MĖNESIO ENERGETIKA.

Visą lapkritį Marsas (veiksmą atspindinti planeta) juda atbulyn, taip vadinamuoju, retrogradu. Tai darys mus lėtesnius, užmaršesnius. Sunkiau bus kryptingai laikytis pasirinkto tikslo. Atidžiau reikia elgtis su prietaisais, kelyje, bet taip pat dera ir mąstyti apie savo elgesį, žodžius. Nes Marso planeta Dvynių (kalbos) ženkle, ir svarbu neleisti išsprūsti nereikalingoms, o gal ir žalingoms frazėms. Geriausia tokiu metu vykdyti tai, ką žinome, ką esame darę, kur yra ką pabaigti.

Iki lapkričio 22 dienos Saulė ridensis Skorpiono ženklu, atnešdama mums visiems virsmus ar bent jau jų dvelksmą, prisilietimą prie kitų žmonių pokyčių, stebėjimą tai iš tolo, tačiau su asmeniniu jauduliu. Skorpiono Saulė vienaip ar kitaip iš mūsų pareikalaus jausmo, emocinio atsako.

Nuo lapkričio 22 dienos Saulė pereis į Šaulio ženklą, kur jos jau lauks Merkurijus bei Venera. Ši visa planetų puokštė Šaulio ženkle atneš mums daug šviesesnę nuotaiką, giedresnes situacijas.

Stojus Jaunačiai, ypač lapkričio 25-28 dienomis, Jupiteris formuos su Saule darnų aspektą. Kas gali pasireikšti kaip: sėkmingos derybos, finansinis prieaugis, įsigytas svajonių pirkinys ir t.t. Šių dienų reikia nepraleisti, ir duoti sau per jas pasireikšti, realizuoti savo potencialą. Tai palankių mainų dienos. Energetiškai – vienos stipriausių dienų per lapkritį.

***********************************************************************************

Apibendrinant lapkričio mėnesį – tris šio mėnesio savaites tikrai nepakenks padidintas pasisaugojimas; šio laiko moto: „atsarga gėdos nedaro“. O sulaukus Šaulio Jaunaties, paskutiniąją savaitę, jausis ir jėgų prieaugis, ir galime būti nudžiuginti materialinio pasisekimo. Būtent tada dėkime maksimalias pastangas. Derėtų neužmiršti, kad Šaulio ženklas įpareigoja mus nebūti užsiciklinusiais egoistais, o dalintis, džiaugtis kartu.