2022 m. liepos mėn. astrologinė prognozė

Liepa – antrasis vasaros mėnuo – ir koks gi šį kartą žvaigždžių alsavimas mus pasitiks…

I-oji liepos dekada.

Liepos pradžioje Juodasis Mėnulis jungsis su Saule Vėžio ženkle. Mums tai gali duoti tam tikra prasme, pritemusią sąmonę, problemas šeimoje, konfliktus dėl nekilnojamojo turto bei nesusipratimus namuose, gimtinėje, Tėvyneje.

  • Iki liepos 5 dienos palankus metas prekybai, sutarčių pasirašymui, projektų pradžiai, nes Merkurijus bus Dvynių ženkle. Nuo liepos 5 dienos ši planeta pereina į Vėžį. Ir mūsų protas veiks sulėtėjusiai. Galimai daugelis žmonių pernelyg atsipalaiduos, išsikoncentruos, pamirš svarbias detales. Reikia būti padidinto atidumo. Dabar gerai pasirūpinti savo šeima, poilsiu, vaikais.

Sėkmingas šis periodas psichologams, tiems, kurie susiję su vaikų užimtumu, taip pat žmonėms, užsiimantiems viešuoju maitinimu. Klestės būtent šeimos verslas.

Santykiuose šis laikotarpis labiau liečia draugystę, lengvą laiko praleidimą kartu, dažnas diskusijas. Galima susitaikyti, paatvirauti, išsidiskutuoti su savo antrąja puse. Užmegzti pažintis bus nesunku.

II-oji liepos dekada.

Šiuo liepos laiku reikėtų nusikreipti į darbus, ypač tiktų veikla su žeme, su jos produktais. Marsas bus Jaučio ženkle, ir jei neduosime šiuo momentu sau užsiėmimo, energetika taps „pikta“, konfliktiška, provokacinė.

  • Nuo liepos 18 dienos Venera pereis į Vėžį, ir ryšiai tarp žmonių taps šilti, globėjiški, bus daugiau tarpusavio rūpesčio, atjautos, empatijos, dalinimosi. Galime sulaukti įvairių prisipažinimų.

Liepos viduryje gilės mūsų intuicija, tikėjimas, ryškės sapnai. Tai stipraus Neptūno požymiai, nenumokime ranka į juos, įsiklausykime.

Mus pasitiks ir neharmoningas Saulės-Plutono aspektas, kuris akcentuos valdingumą mumyse. Kadangi Plutonas visada susijęs su masėmis, su kolektyvine energija, tai gali būti streikų, riaušių, bandymų primesti savo valią ir t.t. Visuotinių neramumų laikas. Labai svarbu tokiu periodu savyje pasirinkti kūrybinį, o ne griovimo kelią.

III-oji liepos dekada.

  • Liepos 22 dieną Saulė pereis į Liūtą, kur jai ypač komfortiška. Mumyse atgis tokios savybės, kaip: drąsa, pasitikėjimas savimi, kilnumas, ugninis noras kažką nuveikti, būti pastebėtiems.

Liūto ženkle bus ir Merkurijus – reikalų / intelekto planeta. Šis laikas geras šventėms, renginiams, pramogoms ir visai kultūrinei veiklai organizuoti. Veikti reikia komandoje. Individualiam darbui tai mažiau palankus metas.

Trečioji liepos dekada sukels mums norą išlaidauti, gyventi ne pagal galimybes. Tai planetos Veneros, kuri tuo metu formuos tam tikrus aspektus, įtaka. Reikia vengti godumo, santykių iš išskaičiavimo, savęs pervertinimo, atsainaus požiūrio į savo ar kito turtą.

Tuo pačiu, planeta Saturnas jungsis su Baltuoju Mėnuliu, todėl labai tiks kuklus planas, tikslas, realios svajonės, saikingi siekiai. Šiuo atveju, pasiteisins patarlė: „geriau žvirblis rankoje…“.

Liepos paskutinėmis dienomis susiaktyvins planetų kontrastai – galimas arba gana nemažas sukrėtimas, praradimas, arba – apdovanojimas, netikėtos pajamos, išlošimai. Geriausia būtų pasistengti likti vidurio kelyje, balanse tarp gavimo ir davimo, tarp meilės sau ir artimui.