2022 m. rugpjūčio mėn. astrologinė prognozė

Rugpjūtis – tai visuomet kažkiek netikėtai besibaigianti vasara, neskubi preliudija į rudenį. Koks šiais metais mūsų laukia paskutinysis vasaros mėnuo?

I-oji mėnesio savaitė. Santykiuose laukia širdingas, atviras metas, kai norėsis globoti, rūpintis, rodyti šilumą, kils impulsų nesavanaudiškai, universaliai meilei, didės artumas šeimose, tarp giminaičių bus emociškai ryškių pokalbių. Dabar kartais galime idealizuoti partnerį, o kai kada – be reikalo iškelti jam „sceną“. Galimas ir jausminis perteklius, kai savyje nebetelpame, tuomet reikėtų „išsilieti“ į kūrybą.

Merkurijus, darbų, reikalų, mokslų planeta, nuo rugpjūčio 4 dienos bus Mergelės ženkle, ir suteiks mums praktiškumo. Palankiausia bus darbuotojams, susijusiems su tam tikromis švietimo sritimis, su žemės ūkiu, su apskaita, su tradicine medicina – tiksliųjų, analitinių profesijų atstovams.

II-oji mėnesio savaitė.

Šiuo periodu reikės parodyti savo valią, iniciatyvą, nenuklysti nuo savo kelio, savo tikslo. Aplinkybės, kolektyvas, masės, sistema gali būti „spaudžiantys“, primetantys savo vertybes. Susidarys nedarnus Saulės ir Saturno aspektas, tačiau palankus Marso bei Plutono aspektas. Būsime pastatyti tarp individualumo ir grupinių įsitikinimų – gali tekti kažką įrodinėti, atstovėti, pabandyti paveikti, padaryti įtaką – tai įmanoma.

III-oji mėnesio savaitė.

Venera bus Liūto ženkle, ir mūsų jausmai turi būti kaip reikiant išreikšti, pademonstruoti. Nepagailėkite savo mylimiems žmonėms dabar komplimentų, dėmesio, pagyrimų, dovanėlių, o ir save derėtų palepinti, parodyti kitiems savo naują įvaizdį. Tai laikas, kai reikia „žaisti“, pagyventi lengvumo akimirkomis. Rekomenduotina patirti įpūdžių iš koncertų, teatrų, pramogų. Svarbu neužmiršti savo hobių, juos pagilinti, išvystyti.

Stipri dabar ir žodžio energetika, tai lemia Merkurijaus bei Plutono trigono aspektas. Galima išsiderėti puikias sąlygas sutartyse, susitarti dėl įvairių svarbių dalykų, prisiimti įsipareigojimus, duoti pažadus.

IV-oji mėnesio savaitė.

Saulė pereina į Mergelės ženklą, o Marsas – į Dvynių. Vėliau, rugpjūčio 26 dieną Merkurijus pereis į Svarstykles. Visi šie ženklai vienaip ar kitaip susiję su mąstymu, su mentalu, su mintimis ir logika. Bus palanku keliauti, kraustytis, pervažiuoti, išvykti, sugrįžti, įsikurti. Taip pat – ieškoti reikiamos informacijos, perskaityti naudingas knygas. Labai palankus metas dabar apsispręsti galutinai dėl mokslų, dėl studijų, dėl gyvenamosios vietos. Jei taip galima išsireikšti, mums pavyks priimti subalansuotus sprendimus.

Mėnesio gale paaštrės opozicija tarp naujo ir seno, sulauksime permainų, tikėtini pasikeitimai valdžioje, vadovybėje, verslų viršūnėlėse, didelių tikslinių grupių persiformavimai.

*******************************************************************************

Apibendrinant rugpjūtį – tai slenkstis tarp šventės ir rimties. Išnaudokime šį mėnesį ir pramogavimui, ir reikalų tvarkymui.