2022 m. vasario mėn. astrologinė prognozė

Vasario mėnuo jau nuo pat pirmosios dienos prasideda Jaunatimi Vandenio ženkle. Šį kartą tai ne tik metas svajoti, bet derėtų turėti realių tikslų artimiausiai ateičiai, nes šioje Jaunatyje dalyvauja ir Saturno planeta, kuri įpareigoja viską sukonkretinti.

Pirmoji vasario savaitė.

Iki vasario 4-osios dienos Merkurijus bus retrograde, ir tai reikėtų išnaudoti seniems reikalams tvarkyti, kažkada pradėtiems darbams užbaigti. Tačiau dabar ne metas skubėti ir pradėti naujus projektus, darbintis. Taip pat ne itin gerai pirkti brangius daiktus – jie gali pasirodyti ne tokie patvarūs. Neskubėkite pasirašinėti ir sutartis. Apsunkinimai, tikėtina, lauks moksluose bei kelionėse.

Nuo vasario 4-osios mes tapsime stabilesni, praktiškesni. Galima pradėti remontą, baldų montavimą. Seksis statybininkams, inžinieriams. Pakankamai ramus šis metas bus dirbantiems administracinį darbą. Šiuo periodu palanku atnaujinti savo buitinius / ūkinius reikmenis.

Kalbant apie jausmus – energetinis fonas santykiuose bus – pastovumas, kuklumas, santūrumas. Tai jau ilgą laiką esančių porų sutarimo, darnos metas. Tačiau naujiems santykiams šis laikas labiau tiktų žmonėms, jau esantiems brandesniame amžiuje.

Dalykiniams santykiams šios dienos itin palankios. Galima pasiekti abipusiškai naudingo susitarimo, bendradarbiavimo.

Antroji vasario savaitė.

Nors Saulė bus Vandenio ženkle, tačiau dauguma planetų rasis Ožiaragyje, o tai ir toliau kurs tokią atmosferą aplink mus, kuri vers būti kantriais, išmintingais. Tinka šiuo metu pradėti sveikatingumo programas, įvairias treniruotes, užkelti sau pakankamai aukštą kartelę. Dabar užteks energijos ir valios pabaigti pradėtiems darbams. Šiuo metu padaryti sprendimai gali būti ilgalaikiai.

Tai periodas, kai ne tiek daug turėsime laisvumo reikšti save, kiek reikės įsilieti į didelį kolektyvą, bendruomenę, veikti kitiems, dėl kitų.

  • Vasario 11-oji diena pasižymės svarbiu įvykiu, rodančiu kelią mums net 7-rius mėnesius, tai – Baltojo Mėnulio (simbolinio angelo-sargo energijos) perėjimas į Vandenio ženklą. Temos, kurias jausime artimai visus šiuos mėnesius:

 -draugų, bendraminčių paieškos – galima bus rasti tikrų bičiulių ir dar kartą įvertinti esamus.

-noras išreikšti laisvę, nepriklausomybę. Tai gali pasireikšti ir perdėtomis reformomis, ir teigiamai – kai išlaisvėja senos sistemos.

-naujovės, technologijos, modernumas, išradimai – nauji atradimai lydės pačiose plačiausiose sferose – nuo kino iki kosmoso.

Per Baltąjį Mėnulį Vandenyje turėtų klestėti verslas internetu bei virtualios pažintys.

Taip pat Selena šiame Zodiako ženkle – astrologų ir visų kitų, užsiimančių įžvalgomis, prognozėmis, sėkmės laikas. Mes visi per tuos septynerius mėnesius pabūsime vos arčiau savo ateities, tarsi turėsime galimybę ją vizualiai išvysti.

Trečioji vasario savaitė.

Merkurijus pereis į Vandenio ženklą, kur šiai planetai komfortiška. Bendravime iš karto tai pasijus – aiškiau dėliosis mintys, geriau suprasime pašnekovą.

Veikloje seksis inžinieriams, kompiuteristams, programuotojams, radijo / televizijos transliuotojams. Jei reikia, palanku dabar rengti prezentacijas, filmuotis.

Vasario 18-ąją dieną Saulė jau įriedės į Žuvis. Dažnai kam iš žmonių tai būna sunkesnis laikas, kai apima tingumas, nuovargis, apatija, emocinis perteklius ar atvirkščiai – jausminis išsekimas. Rekomenduotina šiuo metu užsiimti dvasinėmis praktikomis – meditacijomis, joga, ar tiesiog padažninti maldas, mantras. Šiuo metu Aukštesnės jėgos laukia mūsų dėmesio ir pačios taikosi per mus pasireikšti.

Ketvirtoji vasario savaitė.

Tai labai įdomus ir mažai nuspėjamas metas. Viskas įgis daugiau lemties faktoriaus. Santykiai gali tapti fatališki. Finansiniai pasirinkimai irgi bus tokie, kad ves arba labai stipriai aukštyn, arba staigiai žemyn (greiti pakilimai ar praradimai). Visose žemiškose sferose mūsų laukia didelis svyravimas, kontrastas. Tai periodas, kai mes stipriai veikiami kitų žmonių, aplinkybių.

  • Reikia nepamiršti ir numerologijos – ketvirtoji vasario savaitė mums atneš net šešis dvejetus –

2022-02-22. Gali būti socialiai lemtingų sprendimų, kuriuos priims jau ne vienas žmogus, o komanda.

  • Teigiamas aspektas, kurį reikėtų suspėti „pagauti“ – tai Jupiterio bei Saulės jungtis Žuvų ženkle. Žuvų ženklas – tai visada kažkiek MES. Todėl pasiseks tiems, kurie norės, tarkim, steigti viešąją įstaigą, ne pelno organizaciją, išleisti dvasinę literatūrą. Žinoma, tai gali būti ir verslo plėtimas, tačiau tame turėtų būti kažkiek altruistinių motyvų. Gali pasiteisinti labdaros renginiai ir kitos akcijos su tikslu padėti, paremti. Šis laikas toks, kad priklausomai nuo užimamo statuso, gali tekti arba parodyti gailestingumą, arba pabūti sponsoriumi. Mūsų emocijos dabar tikrinamos tarsi perleidžiant per filtrą.

***********************************************************************************

Apibendrinus vasarį – tai mėnuo, per kurį visada susitinka du ženklai – Vandenis ir Žuvys, todėl čia neapsieiname be Aukštesniųjų planetų (dangaus plano) įtakos.

Mūsų užduotis šį mėnesį – būti šiek tiek labiau „pralaidiems“, mažiau užsispyrusiems, daugiau „gaudančiais“ ženklus ir laiku priimantiems pasirinkimą, kontekste „AŠ / KITI“, o ne tik „MAN / DĖL MANĘS“. Kitaip pasakius, šį mėnesį ne visai tinka būti centre, o gyvenimas reikalauja „išeiti į periferiją“.