2023 m. balandžio mėn. astrologinė prognozė

Balandis jau už lango – antrasis pavasario mėnuo mus pasitiks Velykų švente bei… Saulės užtemimu.

I-oji balandžio savaitė.

Merkurijus jau nuo balandžio 3 dienos pereis į Jaučio ženklą, todėl visuose reikaluose būsime ūkiški, praktiški. Gerai seksis žmonėms, kurie turi amatą, gamina baldus, platina žemės ūkio produktus, ruošia maistą ir t.t. Taip pat tai bus laikas sėkmingai pradėti pavasarinius sėjos darbus.

Kalbant apie mūsų jausmų / santykių foną – Veneros planeta bus Jautyje, sau komfortiškoje pozicijoje. Todėl ilgalaikėse partnerystėse ryšiai bus stabilūs, norėsis pastovumo, ištikimybės. Jausmai vienas kitam bus parodomi per materialius dalykus. Naujai sukurti santykiai, visai įmanoma, kad turės tvirtą pagrindą, bus rimti, užsitvirtins į ateitį. Šiuo metu gerai kurti santuokas, ypač tiems, kurie laukia iš to prasigyvenimo, augimo, kurie pasiruošę dirbti kartu.

II-oji balandžio savaitė.

Šią savaitę jungtį formuos Saulė bei Jupiteris – šios abi planetos yra aktyviojo, kūrybinio prado. Tinkamai panaudojus tokią planetų jungtį, galima pakilti karjeroje, sudaryti sėkmingą verslo sandorį, palankiai save pateikti, užsirekomenduoti ir panašiai. Šio laikotarpio svarbu nepraleisti, „nepramiegoti“, o pamąstyti, kaip galime sėkmingai paveikti savo realizaciją bei imtis iniciatyvos. Laimės tie, kurie pateiks netikėtus pasiūlymus, visokias naujienas, kurie bus pirmesni, greitesni.

Venera balandžio 11 dieną nuskubės į Dvynių ženklą, ir čia mes pajusime tam tikrą paviršutiniškumą santykiuose. Labiau norėsis šnekučiuotis ar leisti laiką draugų rate, nei romantiškai sėdėti dviese. Per Venerą Dvyniuose gali ir turi ateiti ne viena naudinga ar tiesiog miela pažintis. Ši padėtis neskatina prisirišimų, Venera Dvyniuose labiau globoja tuos, kurie žiūri į santykius lengvai. Daugės flirto bei tarpusavio komplimentų.

Balandžio 13-ąją mūsų laukia svarbus įvykis – Baltojo Mėnulio perėjimas į Avino ženklą septynerių mėnesių laikotarpiui. Šiuo metu Avine jau yra gerovės / didžiosios laimės planeta Jupiteris,  o įėjęs į šį ženklą Baltasis Mėnulis dvigubai sustiprins sėkmę Avino energijoms. Avino ženklas globoja visas jėgos struktūras, sporto nišą, transportą. Tikėtina, kad šiose sferose daugelio laukia pasiekimai, susitarimai, profesiniai pakilimai. Visiems mums tai laikas, kai reikia darbuotis su Ugnies stichija – būti veikliems, drąsiems, savarankiškiems, pradininkams. Gali būti, kad aplinkui padaugės kilnių poelgių, išpopuliarės gelbėtojo profesija.

III-oji balandžio savaitė.

Merkurijus šiuo periodu jungsis su Uranu. Abi planetos atsako už protą, mąstymą, mentalines įžvalgas. Kartu sudėjus jas, gali gimti ir genialių idėjų, tačiau gali kilti noras viską, kas sena, išgriauti, išardyti. Reikia labai pagalvoti, ar tikrai viskas jau taip atgyveno, ir tai, kas nauja bus patogiau, palankiau.

Balandžio 20-ąją dieną – svarbi data – ne tik Jaunatis, bet ir Saulės užtemimas Avino 30-ajame laipsnyje. Tai lemtingas laikas, kai tinka persiprogramuoti sau gyvenimą ar bent jau jo keletą siužetų. Suvaldytos, įsisąmonintos užtemimo energijos yra nauja pradžia, „naujas lapas“, impulsas mūsų gyvenime. Tarkim, palanku pradėti sveikatinimosi kursą, išbandyti naują užsiėmimą, treniruočių rūšį. Nesuvoktos Saulės užtemimo vibracijos gali virsti konfliktais,  pykčiu, nukentėjimu. Reikėtų būti atsargesniems su ugnimi bei aštriais prietaisais šį laikotarpį (dieną prieš ir po).

IV-oji balandžio savaitė.

Saulė persiridens į žemiškąjį Jaučio ženklą, tuo prisijungdama prie ten esančio Merkurijaus. Jei Avino ženklas mus ragina startuoti, tai Jautis – lėtai, kantriai, kokybiškai pasidarbuoti. Daugės veiklos, kuriose bus planai, tam tikra struktūra, ilgalaikės užduotys. Tokiu laikotarpiu reikia nevengti uždirbti pinigus, skirti tam daugiau jėgų, gal net imtis papildomo darbo ar viršvalandžių.

Visata dabar globos itin darbščius žmones.

Balandžio 21-ąją dieną Merkurijus pradės judėti retrogradu (atbula kryptimi). Tai reiškia, kad geriau imkimės senų darbų, to, ko pradėjome, bet neužbaigėme. Tai laikas smulkiems remontams, tam tikroms korekcijoms, peržiūrai senų užrašų ir t.t. Taip keliaujant šiai planetai, ir mums palanku atsigręžti atgal, įsivertinti, kas ten dar liko svarbaus. Ne itin palanki balandžio paskutinioji savaitė naujų darbų paieškoms, pervažiavimams. Atsargumo reikia ir piniginėms investicijoms. Apsimoka pirkti tik nebrangius daiktus, ir nesitikėti šiuo metu iš materijos ilgos tarnystės.

*******************************************************************************

Apibendrinus balandį – tai veiklus ir veržlus mėnuo su stabtelėjimu gale. Didžiąją dalį sumanymų reikia įgyvendinti iki balandžio 18 dienos.