2023 m. gegužės mėn. astrologinė prognozė

Nepastebimai atėjo trečiasis pavasario mėnuo – gegužė. Tai kontrastingas mėnuo, kai energetika kūrybinga, bet elgtis su ja reikia atsargiai.

I-oji gegužės mėn. dekada.

Vienas svarbesnių mūsų laukiančių įvykių – Mėnulio užtemimas Skorpiono ženkle gegužės 5 dieną. Mėnulio užtemimai neša sunkesnę karminę informaciją, nei Saulės. Mūsų visų laukia tam tikros provokacijos, suirzimas, nuoskaudos, ne itin malonūs grįžimai į praeities kerteles. Svarbu neužsiciklinti ties konfliktu. Nepatartina tą dieną bei artimiausias keletą prieš ir po gegužės 5 priimti svarbius sprendimus, organizuoti reikšmingus susitikimus.

Palanku imtis atsisakymo to, kas sena, nebenaudojama, nebepriimtina, nebesvarbu, materialia ar psichologine prasme. Gerai, jei panaudosime šį periodą švarinimuisi, savęs ar aplinkos, vidinėms nuostatoms, kurios susiję su drąsa, ryžtu.

  • Gegužės 7 dieną pereina į Vėžio ženklą planeta Venera. Tinka tokiu metu susitikti su šeima, su giminėmis, lankyti kapus. Santykiai su antrąja puse neapsieis be išrinktojo ar išrinktosios artimųjų, kurie darys įtaką. Laikas palankus poroms, kurios svajoja apsigyventi kartu, sukurti šeimą. Tuo pačiu, jei pažintis ką tik įvykusi, tuomet tai švelniai romantiškos dienos, kai aktyvūs mūsų troškimai.

Kalbant apie finansus – geriausiai seksis šeimyninis verslas. Daugiau pelno gaus šeimos viešbučiai, svečių namai, maitinimosi įstaigos. Pajudės reikalai dėl nekilnojamojo turto.

II-oji gegužės mėn. dekada.

  • Iki gegužės 15 dienos Merkurijus judės retrogradiniu būdu, kas lemia ne naujus darbus, o senų užbaigimą, projektų pakoregavimą, klaidų taisymą, remontus, jau esamų programų dalinį pakeitimą. Kol kas ne metas labai aktyviems darbams. Įgyvendinkite senus planus. Svarbu neskubėti, tikrinti visus dokumentus, prekes, paslaugų kokybę.

Nuo gegužės 15 dienos palankus laikotarpis amatininkams, statybininkams, žemės ūkio darbuotojams.

  • Gegužės 16 dieną – svarbi metų naujiena – Jupiteris įeina į Jautį. Tai laikas, kai visi galime tikėtis kažkiek pagerinti savo finansinę padėtį. Pas kažką rasis naujas ar papildomas darbas, kai kurie sėkmingai sudarys prekybinius sandorius, o kiti išmoks taupyti, kaupti, ar nuspręs pagaliau sėkmingai startuoti su nuosava veikla. Jupiteris, būdamas Jaučio ženkle, paglobos mūsų materialinius reikalus, tačiau tai galios tik su viena sąlyga – jei būsime darbštūs, jei eisime aktyviai į veiksmą, atsiliepsime į pasiūlymus ir t.t. Visus tingumus dabar reikia padėti į šalį. Nes atėjo metas kiekvienam šiek tiek sutvirtinti savo finansinio saugumo „pamatus“.

III-oji gegužės mėn. dekada.

  • Gegužės 20 dieną Marsas – mūsų energijos planeta, pereis į Liūtą. Šiame, ugniniame ženkle, šiai planetai labai komfortiška. Tai bus laikas pasireikšti talentingiesiems, gabiems sportininkams, sąžiningiems verslininkams, kilniems lyderiams. Kas dabar iškils, kas gaus įvertinimą, paaukštinimą – Jūs to verti. Palankus šis laikas atrankoms, egzaminams, pasirodymams.
  • Gegužės 21 dieną Saulė pereina į Dvynius – ateina laikas mąstymo greičiui, kontaktų užmezgimui, visumoje – draugiškam ir betarpiškam bendravimui. Tinkamas gegužės galas mokymuisi, keliavimui, visokeriopam pažinimui. Sąmonė bus imli žinioms.

***********************************************************************************

Apibendrinant gegužę, tai kur kas palankesnė antroji mėnesio pusė. Taip pat, kaip beveik visada, išloš lankstūs, smalsūs, pirmieji linkę į pokyčius žmonės. Įpusėjus gegužei, reikia veikti „su vėjeliu“. Nerti į paskaitas, sportą, veiklą ir t.t. Tai ekstravertų metas.