2023 m. kovo mėn. astrologinė prognozė

Kovas ir 2023 metų pavasaris mus pasitiks itin reikšmingų planetinių įvykių fone. Tai perėjimas Saturno į Žuvų ženklą, o Plutono – į Vandenio ženklą. Galima sakyti, kad prasideda Vandenio eros pikas.

I-oji kovo dekada.

Šiomis dienomis Venera ir Jupiteris jungsis Avino ženkle. Abi planetos laikomos laimingomis. Tai gali sėkmingai nušviesti sritis, kurias valdo Avinas. Įmanomi puikūs pasiekimai sporte, rizikingame versle. Taip pat palanku įsigyti ar atnaujinti autotechniką. Gerai dabar bus darbuotis automeistrams, treneriams, logistams.

  • Santykiuose tai laikas, kai iki maksimumo užkyla aistros, susižavėjimai. Dabar laukia trumpalaikių santykių, romanų, įsimylėjimų periodas. Poroms, kurios kartu yra ilgai, derėtų patirti nuotykių, leistis į keliones.
  • Merkurijus bus Žuvų ženkle, ir čia pasireikš šios planetos silpna pozicija. Mes būsime išsiblaškę, pamirštantys detales, panirę į savo vaizduotę. Tačiau seksis menininkams, tam tikriems gydovams, tiems, kurie užsiima jausminiu planu.

Kovo 7-ąją dieną Saturnas (socialinė planeta) pereina į Žuvų ženklą maždaug 2,5 metų periodui. Tai žymi naują socialinės sistemos pradžią. Saturnas atneša pamokas, disciplinuoja, tai planeta, per kurią vienaip ar kitaip paliečiami visi ir tenka dirbti su bendra karma. Saturnas Žuvyse turi tiek silpnąją, tiek stipriąją puses. Pažeidžiamoji šios planetos pusė Žuvų ženkle – tai padaugėjimas priklausomybių, išsibalansavusi psichikos sistema, sunkus prisitaikymas prie kintančios darbo rinkos.

Stiprioji pusė – tai tvirtas religingumas, tikėjimas, sukūrimas sau specialių meditacijų / relaksacijų (nusiraminimo) technikų. Tai laikas, kai būtinai reikės dvasinės ar psichologinės atramos. Labai svarbu bus parodyti šiuo laikotarpiu žmoniškumą bei atjautą.

II-oji kovo dekada.

Šiuo metu labai jausis išryškintos Žuvys – Saulė, Merkurijus, Neptūnas bei Baltasis Mėnulis – visa planetų-šviesulių „puoštė“ susijungs ir veiks kartu. Tai bus laikotarpis, kai užaštrės intuicija, bus ryškūs sapnai. Taip pat itin geras šis periodas susitaikyti, grąžinti harmoningus santykius. Palankiai veiks gydymasis, reabilitacija. Emociniame plane – susidės vienu metu daug „taškų“ ant „i“.

  • Kovo 17 dieną Venera pereina į Jaučio ženklą. Tai įneš praktiškumo aspektą. Pajudės žemės darbai, veiklos turės amatininkai. Geras šis laikas grožio specialistams, o ir atitinkamai, visiems, kas nori sau atlikti tas grožio procedūras, arba keisti stilių. Palankus periodas dabar organizuoti parodas.

III-oji kovo dekada.

  • Kovo 20-osios dienos vėlyvą vakarą, prieš vidurnaktį ateis Pavasario Lygiadienis, mistiškas laikas, kai Zodiako ratas, Saulės ratas vėl „užsisuka“ iš naujo. Saulė pereis į Avino ženklą, ir į mus iš karto priplūs daugiau sveikatos, jėgų, gyvybinės energijos, džiaugsmo, vilties, kūrybinių kibirkščių, optimizmo. Tik mokėkime šį momentą „pagauti“.
  • Merkurijus bus Avino ženkle ir mūsų mąstymas greitės, o su tuo ir visi reikalai judės sparčiau. Tai periodas, kai palanku kraustytis, užsiimti krovinių pervežimu. Daug darbo turės įvairūs meistrai. Versle – tai greitų sprendimų metas. Visiems mums – tai laikotarpis, kai susidaro tam tikra proga trumpam, ir reikia daryti staigų pasirinkimą. Palanku dabar mokytis vairuoti, kam to reikia.

Kovo 23 dieną mūsų laukia globalus įvykis – Plutono perėjimas į Vandenio ženklą. Ši planeta išbūna viename ženkle apie 20 metų. Kol kas ji tik užsuks į Vandenio ženklą, ir sugrįš į Ožiaragį, o nuo 2024 metų pereis galutinai. Todėl šis laikas, nuo kovo 23 dienos iki birželio 11 dienos, yra tik maža repeticija įvykių, kurie mūsų laukia ateityje, galima sakyti, įvadas.

Plutonas yra planeta, kuri neša be galo dideles permainas, ne tik kolektyvams, miestams, šalims, bet ir pačiai Žemės planetai. Mes susidursime su visa virtine naujovių – nuo naujų energetikos resursų iki visiškai kitokios formos žmonių santykių. Plutonas pasižymi savybe atskirti gyvą nuo „negyvo“, atmirusius, nebereikalingus dalykus nuo tų, kuriuose pulsuoja energija, potencialas.

Artimiausio laikmečio akcentas turi būti – ateitis, veikiant kartu kaip komanda, kaip žmonių rasės Vienetas, nebesigręžiojant atgal. Bet ne visiems ir ne iš karto pavyks perstatyti savo sąmonę Plutono bangoms.

Plutonas pereina į Oro stichijos ženklą, o tai reiškia, kad prieš bet kokias aplinkybes laimės mūsų lankstumas, mokėjimas prisitaikyti, atvirumas tam, kas nauja, smalsumas, žinių paieškos. Bandymas įsikabinti į tai, kas buvo ir kaip buvo – visiškai nepasiteisins. Tai liečia ne tik konkrečius žmones, bet ir stambius verslus bei valstybių politines sistemas.

  • Kovo 25 dieną padėtį keičia ir planeta Marsas, po ilgo laiko buvimo Dvyniuose ji pereina į Vėžio ženklą. Tai rodo, kad mūsų energetika taps labiau šeimyninė. Tinka dabar daugiau bendrauti su artimaisiais, jais rūpintis, lankyti. Taip pat verta investuoti į namų, į būsto jaukumą. Šiuo laiku suaktyvės domėjimasis nekilnojamuoju turtu.

***********************************************************************************

Apibendrinant kovą – tai stiprių ir ilgalaikių permainų mėnuo. Tuo pačiu tai ir pabaiga, ir nauja pradžia. Pavasario slenkstis šį kartą sutampa su tais įvykiais, kurie paliečia mases. Mums visiems labai prireiks šypsenos, saulėto žvilgsnio, sąmonės, drąsos, atsakomybės už artimąjį – tų savybių, kurios puošia ir išskiria iš kitų Avino ženklą.