2023 m. lapkričio mėn. astrologinė prognozė

Lapkritis padeda tašką rudeniui, įpareigodamas mus ruoštis žiemai.

I-oji lapkričio mėn. dekada.

Veiklos srityje jusime analitinio Merkurijaus poveikį Skorpione – ieškosime klaidų, problemų, norėsime tobulinti, keisti, performuoti. Geras šis laikas dirbantiems su žmogaus pasąmone, su sudėtingais masiniais projektais, su svarbiomis programomis. Tinkamiau, kai veikla dabar yra komandinė.

  • Kalbant apie jausmus, norėsis žemiškų, tvirtai rišančių saitų. Tuo pačiu, svarbu išsakyti partneriui tam tikras pastabas jo augimui – planeta Venera, atsakinga už santykius, dabar yra ne tiek delikati, kiek konkreti. Todėl aiškiai įvardinkite savo lūkesčius kitam artimam žmogui.

II-oji lapkričio mėn. dekada.

Įvyksta Marso ir Saulės jungtis Skorpiono ženkle – energijos turėsime maksimaliai. Todėl sporte ar Rytų kovos menuose galima didinti krūvius. Tinka taip pat ir plaukioti, bėgioti, visumoje, turėti daugiau fizinės veiklos. Mūsų psichiniai rezervuarai irgi bus papildyti, todėl didės atsparumas stresui, gebėjimas įsitraukti į įvairias misijas, į savanorystę ir t.t.

  • Merkurijus bus Šaulio ženkle, todėl profesinėje sferoje seksis dirbantiems švietime bei turizmo sektoriuje. Visiems mums šis metas geras darbui su žiniomis, su nauja informacija. Palankios dabar kelionės ir po savąją šalį, ir po užsienį.
  • Venera įžengs į Svarstykles, į savo pagrindines valdas. Santykiuose tai komplimentų, padidinto dėmesio metas. Gali rastis naujos pažintys, suaktyvėti gerbėjai. Taip pat palankus šis laikotarpis pažadams, sužadėtuvėms. Didesnę įtaką įgis išvaizda, grožis, stilius, todėl daug kas suskubs atsinaujinti, pasipuošti, įsigyti juvelyrinių gaminių. Svarbus bus įvaizdis. Tinkamai save pateikiant, galima palypėti socialiniu laipteliu aukščiau.
  • Lapkričio 12 dieną turime didelį įvykį, kuris veiks net 7-rius mėnesius – Baltojo Mėnulio perėjimas iš Avino į Jaučio ženklą. Jautis valdo materiją, daiktus, pinigus, nuosavybę, jis siejamas su darbu, ypač, atliekamu rankomis. Visiems mums turėtų būti gera proga įsigyti norimų materialinių gėrybių, papildomai uždirbti ar tiesiog pasitaupyti. Tikėtini mokečių sumažėjimai tam tikrose sferose. Taip pat – algų kėlimai, priedai.

III-oji lapkričio mėn. dekada.

Lapkričio 22 dieną Saulė pereina į Šaulio ženklą. Iš paskos Saulei, lapkričio 24 dieną keičia savo padėtį ir Marsas, taip pat išjudantis į Jupiterio valdomą Šaulį. Šie abu aktyvūs „jan“ energijų šviesuliai toliau keliauja kartu, formuodami tarpusavio susijungimą.

Tiek Marsui, tiek Saulei (juos abu valdo Ugnies stichija) itin komfortiška būti Šaulyje, todėl mums visiems tai yra ženklas – rodyti iniciatyvą, entuziazmą, siekti, bandyti, imtis kažko didesnio, kelti sau kartelę, sunkinti užduotis. Dabar negali būti jokio pasyvumo, abejonių, tingejimo. „Degant“ tokiai karštai Šaulio ugniai mums atsiveria galimybės „sublizgėti“ vienoje ar kitoje srityje, todėl tarkite pasiūlymams bei gyvenimui didelį „TAIP“.

***********************************************************************************

Lapkritį galima įvertinti kaip mėnesį, kuris įneš teigiamų permainų, judesio, dinamikos, ir kuris apdovanos aktyvius žmones.