2023 m. liepos mėnesio astrologinė prognozė

Įžengėme į antrąjį vasaros mėnesį, kvepiantį medumi – į liepą. Pažiūrėkime, ar planetiniai aspektai šią liepą tokie pat „saldūs“?

I-oji liepos dekada.

VEIKLA.

Merkurijus bus Vėžio ženkle, atitinkamai skatins mus veikti ir elgtis intuityviai. Geriau seksis kūrybinių profesijų atstovams. Palankios dienos taip pat užsiimantiems maisto gamyba. Pirmąją liepos savaitę Merkurijų palaikys darnūs aspektai, todėl galime tikėtis, kad bus teisingų, nukreipiančių mus gera linkme minčių srauto. Svarbu bus klausyti savo vidinio balso.

Nuo liepos 8 dienos protas tampa kritiškas, ieškantis aplink „dėmių“. Taip veiks Merkurijaus ir Plutono opozicija. Tokiu metu galime sulaukti patikrinimų, kontroliuojančių asmenų vizito.

SANTYKIAI.

Daug kam norėsis pabrėžti savo stilių, ekstravagantiškumą, savo artistišką, ryškią natūrą. Tai ne tiek laikas, nukreiptas į partnerį, kiek skirtas kitų dėmesio pritraukimui, savo patrauklumo pabrėžimui. Kartais šioje srityje gali būti ir „perlenkta lazda“. Bet kokiu atveju, periodas nepasižymės kuklumu. Partneriai bus linkę viešai aiškintis scenas. Harmoningas pasirinkimas būtų išėjimas su antrąja puse į renginį, kur galima save parodyti, pašokti ir t.t.

II-oji liepos dekada.

VEIKLA.

Liepos 11 dieną Merkurijus pereina į Liūto ženklą, tuo įnešdamas visiškai kitą mentalinį planą. Geriau seksis tuo metu vadovaujantiems asmenims. Taip pat tiems, kurie užsiima kultūrine sfera, pramogų sfera. Visai tinka šiuo metu organizuoti reklamines akcijas, prezentacijas.

Kartu su Merkurijumi, Marsas pereina į Mergelės ženklą ir mūsų veiklioji jėga, mūsų energija tampa žemiška. Labai tinka tokiu metu užsiimti ūkiniais namų reikalais, darbuotis prie žemės ar tiesiog atlikti smulkius tvarkymosi darbus, jei reikia, samdyti meistrus remontui. Šiuo metu visi tapsime labiau praktiški.

KARMINIAI POKYČIAI.

Svarbios dienos bus liepos 17-18. Ne vien tuo, kad versis senasis Mėnulio ciklas į naują – iš Delčios perėjimas į Jaunatį. Tačiau tuo pačiu laiku, liepos 17 dienos vakare pereis iš Jaučio-Skorpiono ašies į Avino-Svarstyklių ašį karminiai Mėnulio mazgai. Šie karminiai Mėnulio mazgai, dar kitaip vadinami Rachu ir Ketu, susiję su mūsų ateitimi ir praeitimi, su mūsų socialine programa, su evoliucija. Tai tam tikri kosminiai taškai, kurie liečia ir įtraukia visus. Kuo svarbesni šie Zodiako ženklai (šiuo atveju, Avinas-Svarstyklės) žmogaus horoskope, tuo sudėtingesnius „egzaminus“ jis laiko. Mėnulio mazgų perėjimas į Aviną-Svarstykles bus ilgam, maždaug 1,5 metų periodui.

Veikiant šiems Zodiako ženklams, kiekvienam reikės pamąstyti apie savo AŠ, ypač Aukštesnįjį AŠ, ir kaip tas AŠ veikia komandoje, partnerystėje, sociume. Kaip mes bendradarbiaujame, kontaktuojame. Ar įnešame savo nuomonę, ar tik nutylime. Svarbus metas bus esantiems jėgos struktūrose, sporte, ekstremaliose veiklose, transporte. Silpniau ir mažiau stabiliai gali jaustis diplomatai, teisininkai. Šiuo laikotarpiu gali būti nemažai ginčų, bylų.

Laimėjimai priklausys tiems, kurie bus stipresni, greitesni, pirmesni. Todėl drąsa ir greitis bus tiesiog ateinančių pusantrų metų variklis. Visi žmonės pradirbinės savo Marso planetą.

III-oji liepos dekada.

ENERGETIKA.

Liepos 23 dieną Saulė pereis į Liūto ženklą, čia ji stipri – valdančioji. Tačiau su tuo įsijungs ir nedarnus Saulės-Plutono aspektas. Todėl valdžia gali būti piktnaudžiajama. Bus daug spaudimo, griežtumo, nesiskaitymo iš vienos pusės, o iš kitos pusės – augs nepasitenkinimas. Taip pat savo „aštriai sūrų“ prieskonį įneš ir Marso bei Saturno opozicija. Tam tikras priešiškumas, išsidėstęs danguje, palies ir mus, gyvenančius Žemėje. Todėl liepos galas bus konfliktiškas. Labai svarbu nepasiduoti dabar griovimo energijoms, tam tikram vidiniam ar išoriniam naikinimui.

Visiškai nepalankus metas aiškintis santykius – Venera bus retrogradinė. Svarbu nepaslysti ant senų nuoskaudų, o mokytis mylėti net ir per sudėtingas aplinkybes.

Palaikančioji grandis, kaip ir dažnu atveju, bus planeta geradėja – Jupiteris. Jis formuos su Marsu darnų trigono aspektą. Galima būtų teigti, kad mums visiems reikia remtis šviesiais autoritetais, mokytojais, vedliais, kurių vidinė šerdis (motyvas) yra dangiškai-gamtinių dėsnių grąžinimas, žmogiškumo grąžinimas, o paprastais žodžiais tariant – tiesiog geranoriškumas. Aplink kiekvieną iš mūsų bus tokių žmonių. Tiesiog svarbu bus pamatyti, kuomet likimas paruošė „geluonį“, o kada – tiesia ranką.