2023 m. rugpjūčio mėnesio astrologinė prognozė

Prasideda rugpjūtis, trečiasis vasaros mėnuo, „aksominis kilimėlis“ įvadui į rudenį. Koks šį kartą rugpjūtis – planetos turi atsakymą!

MĖNESIO VEIKLA.

Merkurijus, reikalų planeta, visą mėnesį prabus Mergelės ženkle. Taigi, šis metas geras tiksliųjų sferų atstovams – buhalteriams, medikams, farmacininkams. Taip pat – darbo turės siuvėjai, amatininkai, žemdirbiai. Visų mūsų intelektas paaštrės, žinosime, ko norime, geriau įsiminsime informaciją.

Nuo rugpjūčio 23 dienos laikas nebus palankus naujiems kontraktams, ilgoms kelionėms, intensyviems mokslams. Merkurijus tuo metu pradės judėti atgal, todėl gerai seksis tik jau žinoma veikla ir palankiau bus naudotis seniai patikrintomis žiniomis / metodikomis / sistemomis.

MĖNESIO SANTYKIAI.

Venera visą mėnesį išbus Liūto ženkle, ir nemažą rugpjūčio dalį ji jungsis su Juoduoju Mėnuliu. Ką tai rodo – santykiuose tai bus pagundų metas. Galima perdėtai didžiuotis savimi ar partneriu, paskęsti iliuzijose. Taip pat galimos perteklinės dovanos arba perdėtas pinigų skyrimas savajam įvaizdžiui. Esant tokiai Venerai Liūte, yra tikimybė pamesti saiką ir pasirodyti juokingiems. Taip pat kas kartą kažką renkantis svarbu nepamiršti apie pasekmes.

Venera turės porą neharmoningų aspektų – su Jupiteriu bei su Uranu. Jiems veikiant, reikia nepamiršti suderinti savo norus bei galimybes. Svarbus nesišvaistyti nei pinigais, nei ryšiais / kontaktais.

Kas palanku einant Venerai šiuo, Liūto ženklu – įvairūs renginiai, „nepatogus“ kinas, koncertai, spektakliai, nedidelės šventės ir kitos prasmingos atrakcijos, parodos. Galima patirti įdomių, ilgai įsimenančių įspūdžių.

MĖNESIO ENERGETIKA.

Saulė iki rugpjūčio 23 dienos bus Liūto ženkle, apdovanodama mus dosnumu, optimizmu, noru duoti, padėti, gyvybinėmis jėgomis.

Nuo rugpjūčio 23 dienos Saulė pereis į Mergelę, ir mūsų protas taps kritiškesnis, o kontaktai labiau „sausi“, dalykiškesni.

Marsas iki rugpjūčio 27 dienos bus Mergelės ženkle. Dabar mumyse bus daugiau darbštumo, kruopštumo, atidumo smulkmenoms bei noro užsidirbti.

Nuo rugpjūčio 27 dienos Marsas pereis į Svarstyklių ženklą; energijos mažės, daugiau norėsis bendrauti ar kažkaip kitaip tyliai, gražiai leisti laiką, nei dirbti viršvalandžius. Toks Marsas gali paskatinti itin atsipalaiduoti. Todėl visas sudėtingas užduotis geriau atlikti iki rugpjūčio galo, neatidėti paskutinėms dienoms.

***********************************************************************************

Apibendrinant rugpjūtį, tai šis mėnuo mums leis ir savotiškai skatins grįžimą į praeitį, pastūmės prie senų minčių, idėjų, reikalų, prie nebaigtų darbų. Gale mėnesio sumažės laisvos valios, pasirinkimo, labiau veiks lemtis, aplinkybės, dėsniai. Todėl geriausia savo maksimumą, savo tikslus bei planus įgyvendinti iki kol Saulė judės Liūto ženklu, iki paskutinės rugpjūčio savaitės.