2023 m. rugsėjo mėn. astrologinė prognozė

Su rugsėju prasideda ruduo ir derliaus metas, taip pat artėja mistiškas laikas – Rudens Lygiadienis. Tai dar vienas slenkstis, kai galima susidoroti su „gabaliuku asmeninės karmos“ ar kažką suprasti, įgyti sąmoningumo, apsišviesti.

MĖNESIO VEIKLA.

  • Iki rugsėjo 15 dienos Merkurijus vis dar judės atgal – tai reiškia, kad grįžinėsime prie senų reikalų, daug koreguosime, keisime planus. Palankiau dabar likti prie senų, patikrintų, konservatyvių metodų.

Geras šis metas finansistams, mokytojams, sveikatos specialistams, farmacininkams. Visus dokumentus, kuriuos dabar pildome, pasirašome, teks peržiūrėti, įnešti pokyčių. Geriau šiuo metu nesiimti naujų svarbių reikalų bei nepradėti didelių kelionių.

  • Nuo rugsėjo 16 dienos, kaip tik po įvykusios Jaunaties, palanku imtis naujų buities darbų, su visu pajėgumu kibti į mokslus, pradėti naują sporto, reabilitacijos ar sveikatingumo kompleksą.

Rugsėjo gale veiks puikus (rugsėjo 21-28 dienomis) Jupiterio-Merkurijaus aspektas. Tai palankus laikas deryboms, naujų sąlygų nustatymui, dalykinių santykių užmezgimui ir t.t.

MĖNESIO SANTYKIAI.

Venera visą mėnesį išbus Liūto ženkle. Ilgą laiką ji formuos kvadrato (nepalankų aspektą) su Jupiteriu, o mėnesio pabaigoje ir su Uranu. Tai rodo, kad santykiai gali būti nelygiaverčiai, gali būti bandymų „nusipirkti“ santykius, didžiuotis savo ryšiais. Tuo pačiu, tai laikas, kai kitas žmogus gali būti nepamatuotai, neapgalvotai (o kartais ir tyčia) eksploatuojamas. Didelė tikimybė ne vienų santykių griūties ar kaip minimum – skandalų.

  • Ko reikėtų šiuo ne visai harmoningu santykiams periodu – daugiau vienkartinio džiaugsmo, paprastų šiltų akimirkų, laimės momentų, kurie nesusiję su pinigais, o tik su potyriais. Kartu susikurtos fotosesijos, pasižiūrėto saulėlydžio, vakarinio pasisėdėjimo prie laužo, pasiplaukiojimo valtelėje dviese ir panašiai.

MĖNESIO ENERGETIKA.

Marsas visą mėnesį prakeliaus Svarstyklių ženklu, ir čia jis turi silpną statusą. Reiškia, energijos mums šiek tiek trūks, arba ją reikės nukreipti ne į aklą krūvį, o į gana švelnias, subtilias paieškas, derybas. Laimės tie, kurie eis ne tiesioginio kontakto / ginčo / kovos keliu, o veiks tyliuoju būdu. Visiems mums prisieis būti kažkur „minkštesniems“.

Saulė iki rugsėjo 22 dienos prabus Mergelėje, o su Rudens Lygiadieniu pereis į Svarstykles, kur ji irgi turi nestiprią poziciją. Taigi, kažkiek jėgų rugsėjį gali mums pritrūkti, ir prasminga būtų pagalvoti, kur jų pasipildyti.

  • Pačioje mėnesio pabaigoje įvyks gana reikšminga jungtis Avino ženkle – Baltojo Mėnulio bei Rachu. Šie planetiniai taškai rodo karminę apsaugą, atsivėrusią galimybę kažką ilgam pakeisti. Nepalanku bus rugsėjo gale atsitraukti, bijoti, trypčioti vietoje. Jei dabar tektų parodyti drąsą, riziką – nedvejokite, Dangus bus Jūsų pusėje.