2023 m. spalio mėn. astrologinė prognozė

Spalis įneša su savimi tikrą rudens dvelksmą ir daugelis planetų mums tai duos žinoti. Spalį kinta ir Juodojo Mėnulio fazė – jis pereina į Mergelės ženklą.

I-oji spalio mėn. dekada.

  • Nuo spalio 3 dienos turime svarbų įvykį, kuris visus mus veiks net devynerius mėnesius. Tai „šešėlio“ – Juodojo Mėnulio – persistūmimas į Mergelę. Labiausiai tai palies Mergelės ženklo atstovus, tuos, kurie turi ne vieną planetą Mergelės ženkle, arba tuos, kurių gimimo metu Lilit buvo Mergelėje. Mergelė valdo ypač daug gyvenimiškų sričių, ji yra, taip vadinama, „žemės druska“, su ja susijęs fizinis kūnas bei visi materialiniai dalykai. Taip pat ji valdo mokslus, informaciją.

Per Juodąjį Mėnulį Mergelėje bus išbandymų, painiavos, sunkumų, pagundų farmacininkams, gydytojams, žemdirbiams, mokytojams.

Visiems žmonėms svarbu atsiminti keletą dalykų:

-atsargiau elkitės su gydymo procesu, gali būti Jums netinkančių preparatų, intervencijų, klaidingų diagnozių. Pasitikėkite labiau holistiniais gydymo metodais (tai atsvara Mergelės ženklo opoziciniu – Žuvų ženklu);

-mokydamiesi tikrinkite informaciją ne vieną kartą, visumoje – nepasitikėkite visomis žiniomis, kurios Jus pasiekia, patys neskleiskite dviprasmiškumo;

-užsiimkite kūno, proto, minčių, emocijų ir dvasine švara – gal kažkam tai bus meditacijų seminaras ar tylos stovykla, kažkam piligrimystė, ar tiesiog šventovės aplankymas, šventraščio skaitymas, apvalančios pirtys.

Dabar žodis įgauna tam tikrą „iškreiptą“ energetiką, kaip minimum dėl to informacija bus su paklaida, arba netgi su atviromis manipuliacijomis. Todėl dvasinė higiena ir opozicija tam – bus daugiau tylesnis, intuityvus bendravimas.

Kadangi Mergelės ženklas atsako už tai, kas materialu, mes visi pajusime šį Juodojo Mėnulio periodą tuo, kas mums „arčiausia kūno“.

  • Spalio 5 dieną Merkurijus pereina į Svarstykles. Galima tikėtis derybų, sėkmingo bylinėjimosi, teisingo nuosprendžio bylose. Tai teisininkų metas, o mums visiems tai laikas susitarti dėl sąlygų, dėl sutarčių.
  • Spalio 9 dieną Venera pereis į Mergelę, čia jos pozicija silpna. Todėl poroms reikės įrodinėti viena kitai savo meilę. Susipažinime galioja fazė, kai ieškoma kito žmogaus iš išskaičiavimo.

II-oji spalio mėn. dekada.

  • Spalio 12 dieną pajusime energijos antplūdį, bebaimiškumą, norą rizikuoti – tai Marso perėjimas į Skorpiono ženklą. Čia mūsų energetika yra aukštame lygyje, mūsų rezervuarai pilni, mes turime atsparią psichiką. Todėl sunkias užduotis, kurias susiplanavome spaliui, geriausia atidėti būtent nuo spalio 12 d.
  • Spalio 14 dieną mūsų laukia Saulės užtemimas Svarstyklėse. Saulės užtemimas nėra toks „baubas“, kokį kartais bandoma pavaizduoti tam tikruose aprašymuose. Tai stipraus užtaiso Jaunatis, ir svarbu kaip tą šviesulių „paketą“ mes panaudosime. Kas svarbu – tą dieną nesiginčykite, nekonfliktuokite, nes tai įsitvirtins ilgam bei turės pasekmes. Visos bylos, ginčai turės karminį prieskonį. Geriausia būtų tuo laiku pabūti maksimalioje ramybėje tik su tais kontaktais, kurie neša harmoniją. Mintimis prašyti taikos ir pusiausvyros pasauliui (Svarstyklės kaip tik už tai atsako).

III-oji spalio mėn. dekada.

  • Spalio 22 dieną keičia savo padėtį Merkurijus – veiklos planeta. Jis pereina į Skorpioną. Tai periodas, kai seksis notarams, ritualinių paslaugų atstovams, chirurgams, psichiatrams – tai įžvalgų, analizių, išradimų, hipotezių, eksperimentų metas. Taip pat tai laikas, kai galima daug kur parodyti savo drąsą, kažkur kreiptis, jei reikia, save apginti.
  • Spalio 23 dieną į Skorpiono fazę pereina ir Saulė. Mes visi po truputį simboliškai leidžiamės iš žemiškojo viršutiniojo pasaulio į žemutinį, požeminį, mistinį. Tai laikotarpis, kuris skirtas ir savo sielos tyrinėjimui, ir pagarbai išėjusiems, ir giliajam matymui (psichologijai, ezoterikai).

***********************************************************************************

Apibendrinant spalį – tai svarbus pasiruošimas tam tikrai „audrai“ (fizinėms aplinkybėms, kurios praeis išbandymų ruožą), užsigrūdinimas. Jei lyginti mūsų gyvenimo ciklus su kelionėmis, tai spalis prilygtų ekspedicijai, į kurią reikia gerai pagalvoti ką pasiimti. Mažiausia ir lengviausia ką galima pasiimti – tai mūsų tikėjimas. Tikėjimas yra Žuvų ženklo elementas, tai – atsveriantis Juodojo Mėnulio Mergelėje skepticizmą ir kritiškumą faktorius.