2024 m. balandžio mėn. astrologinė prognozė

Šį mėnesį pradeda šv. Velykos – gražiausia pavasario šventė. Pažiūrėkime, o kokia gi planetinė puokštė šį kartą susiformuos.

I-oji balandžio dekada.

Veikla. Merkurijus jau nuo balandžio 2 dienos pasuks savo atbula kryptimi, taps retrogradinis. Todėl mes labiau turime peržiūrėti senus dokumentus, grįžti prie nebaigtų tvarkyti reikalų, senų projektų, nei pradėti kažką naujo. Atsargiau reikėtų su sutarčių pasirašymu. Taip pat labiau pagalvokite prieš žadant, įsipareigojant. Merkurijui esant retrogradiniam, lengva suklysti ar persigalvoti.

Palankiausia veikla išlieka ta, kuri susijusi su jėga – sporto veikla, apsauga bei visos kitos, kurios reikalauja fizinės bei psichinės ištvermės. Tikėtinas transporto priemonių pardavimo pagausėjimas.

Santykiai. Venera nuo balandžio 5 dienos pereis į Avino ženklą. Čia nėra labai palanki šios planetos pozicija. Todėl galima teigti, kad santykiai bus „kibirkščiuojantys“, galima greitai sukonfliktuoti. Palankus metas trumpalaikėms pažintims, flirtui, šokiui, liepsningam jausmų pasireiškimui. Bet ilgalaikėse porose reikės pasukti galvą, kur nukreipti šią temperamentingą energiją.

Balandžio 8 dieną mūsų laukia Saulės užtemimas Avino ženkle. Taigi, ši diena, o ir periodas aplink šią dieną pasižymės tam tikru „karingumu“, susierzinimu, perdėtu spontaniškumu. Nereikia dabar skubėti ir kurti įvykius. Kai viskas „įkaitę“ ir perdžiūvę, mes nevaikštome su atvira liepsna – simboliškai pasakius. Pasistenkite šią Jaunatį (balandžio 8 dienos vakare stoja Jaunatis) praleisti ramiai ir niekur nesikišti. Tiks skaidrios mintys, planai, kuriamos sau šviesios programos. Bet tai turi apimti tik Jūsų gyvenimą. Nenaudokite savo valios kitų gyvenimams koreguoti, neįsikiškite į šiuo metu galingą srautą.

II-oji balandžio dekada.

Šiuo periodu turėsime dvi įdomias jungtis: Marso su Saturnu bei Jupiterio su Uranu. Abi planetinės jungtys turi reikšmę labiau kolektyvams, grupėms, visuomenei.

Marso jungtis su Saturnu gali atnešti traumų bei gedimų tikimybę. Tai pat santykiuose tarp bendruomenių – ginčus, aršius pasisakymus.

Tačiau kita jungtis – Jupiterio bei Urano iš karto mus „traukia“ iš susidariusios neharmoningos padėties. Šios abi planetos kartu – tai tikėjimas bei mokslas, suderinti kartu, seno ir naujo kombinacija, tradicijos bei novatoriškumo junginys. Tai leis mums kūrybiškai prisitaikyti prie galbūt įmonės ar verslo reorganizacijos, pokyčių valstybėje, naujai priimtų įstatymų ir netgi pasaulinio fono. Mes rasime savą, savaip mums tinkančią išeitį, poziciją. Prie šių planetų dar prisideda ir Baltasis Mėnulis, todėl mus palaiko ir angelai-sargai. Kas tuo tiki, tesikreipia dabar į juos su padėka ar prašymu.

Balandžio 19 dieną Saulė įeis į Jaučio ženklą. Tai ženklas, susijęs su materija, pinigais ir visais kitais apčiuopiamais dalykais. Ateis metas pirkiniams, įvairiems darbams, kažkam – investicijoms. Finansiniai klausimai pajudins mus visus.

III-oji balandžio dekada.

Pačiame mėnesio gale planetinė padėtis vėl keisis.

Balandžio 25 dieną Merkurijus pradės judėti savo natūralia kryptimi, todėl dabar visai tinkamas metas imtis to, ką reikia naujai įgyvendinti. Atsiras greičio faktorius, mūsų reakcija taps staigesnė.

Balandžio 29 dieną Venera įriedės į Jautį – tai itin palanki šios planetos padėtis. Todėl pats balandžio galas tinkamas ir santuokoms, ir svarbių dalykinių santykių užtvirtinimui, kaip sakoma, „sukirtimui rankomis“.

Balandžio 30 dieną Marsas pereis į Aviną, jis kaip ir Venera, pagaliau „įsitaisys patogiai“. Šiame ugniniame ženkle Marso pozicija yra stipriausia. Todėl nuo šiol tam tikrą periodą turėsime visi daug drąsos, ryžto, sąmonės, jėgų.

***********************************************************************************

Apibendrinus balandį – pradžioje svarbu nesusieti savęs su tuo, su kuo nereikia, pabūti distancijoje, o mėnesio gale – „griebti jautį už ragų“. Mėnesio fonas sušvelnės startavus Jaučio ženklui, po balandžio 19 dienos.