2024 m. kovo mėn. astrologinė prognozė

Prasideda jau trečias šių metų mėnuo ir pirmasis pavasario mėnuo – kovas. Kovas įdomus, nes atidaro užtemimų ruožą, tuo pačiu darydamas mėnesį lemtingesnį, reikšmingesnį, pilną svarbių, daugiareikšmių momentų.

I-oji kovo dekada.

Veikla. Merkurijus prabus Žuvų ženkle, formuodamas susijungimą su Neptūnu. Tai reiškia, visi mūsų reikalai bus lėti, uždelsti, tylūs, paslaptingi, su daug neaiškių detalių. Tai ne visai tinkamas metas sutarčių pasirašymui. Geriau stebėti, laukti, dairytis, daryti išvadas. Gali būti daugiau nei įprastai pasyvumo. Tuo pačiu tai gali duoti suaktyvėjimą tų, kurie kitus bando apgauti, pasinaudoti. Reikia išlaikyti budrumą.

Dabar gerai seksis žmonėms, kurių darbo instrumentai tylūs – masažistams, fizioterapeutams, dailininkams, fotografams.

Santykiai. Marsas su Venera bus Vandenio ženkle, todėl santykiuose mes trokšime laisvės, asmeninių draugų, savo teritorijos. Gali kilti ginčų, jei partneris bus pernelyg bandomas savintis ar, jei bus stengiamasi apriboti, reguliuoti jo gyvenimo ritmą. Tinka šiuo metu santykiuose daryti vienas kitam siurprizus, apsilankyti kino seanse, teatre, parodoje ar kitame originaliame, autentiškame renginyje.

II-oji kovo dekada.

Veikla. Pajusime visiškai pakitusį foną, kuris skatins spontaniškumą, greitį, ambicijas – taip reikšis Merkurijus Avine. Dabar metas daryti pasiūlymus, reprezentacijas, ieškoti klientų, darbo, pateikti save, keisti įvaizdį.

Gali suaktyvėti transporto veikla, automobilių verslas. Visumoje, dabar tinkamas metas žiūrėti techniką pirkimui. Geras laikas taip pat sporto klubams ir visiems sportuojantiems.

Santykiai. Venera pereis į Žuvų ženklą, ir tokiais momentais mes mylime universalia meile. Tai reiškia, bus daugiau atlaidumo, užuojautos. Galimai bus daugiau skiriama labdarai, savanorystei. Santykiai gali įgyti dvasinių gijų, arba savitarpio pagalbos aspektą.

III-oji kovo dekada.

Kovo 20-ąją dieną svarbi data – pavasario Lygiadienis. Tai laikas, kai Saulė įeina į 1-ąjį Avino ženklo laipsnį (į ženklą, kuris atidaro Zodiaką) ir astrologiškai yra švenčiami Nauji Metai (astronominiu požiūriu). Tuo metu nusimato magiškos, mistiškos dienos, kurios turi didžiulį energetinį potencialą / užtaisą. Pasiplanuokime savo ateitį šiuo metu, Nepraleiskime šio laiko ignoruodami progas ar, tuo labiau, tinginiaudami. Tai būtų prieš Visatos ciklą.

Kovo 25 dieną mes turėsime Mėnulio užtemimą Svarstyklių ženkle. Mėnulio užtemimo metu mums reikia būti ramesniems, neišsišokstantiems, neieškoti priešų, vengti konfliktų. Labai tiktų pasidaryti tam tikras balansuojančias kūną bei psichiką praktikas.

Kovo gale Marsas bus Žuvų ženkle, kaip patvirtindamas informaciją, kad dabar reikia gylio, o ne skubos. Išloš tie, kurie mokės naudotis intuicija.

***********************************************************************************

Apibendrinus kovą – aktyviausia mėnesio dalis, kuomet tinka ir palanku naudoti savo valią, yra tarp kovo 10 ir 25 dienos. Pačioje mėnesio pradžioje reikia sugebėti išlaukti, o mėnesio gale – jau nebeįsikišti į įvykių srautą, nes tuo metu veiks pats likimas.