2024 m. sausio mėn. astrologinė prognozė

Ir vėl verčiasi metų puslapis, šį kartą patenkame į 2024-uosius metus, kur sausio planetiniai įvykiai prognozuoja mums visiškai pakitusią naują realybę – Vandenio era išsiskleis visu pajėgumu.

  • Sausio 1-oji, kuomet visi švenčiame perėjimą į Naujus Metus, stoja su „Erelio“ simboliu. Tai diena, kuomet tinka toliaregiškai ir ilgam planuoti tikslus, pasikalbėti apie juos, išsakyti, pamąstyti, gal ir užsirašyti. Svarbu tokią dieną nepersidirbti, nieko nekritikuoti, turėti saiką (Juodasis Mėnulis jungsis kartu su Mėnuliu Mergelės ženkle). Šią dieną daug žemiškos energijos, todėl bus gerai tiems, kurie švenčia nuosavuose namuose, sodybose. Visiems būtų palanku nors trumpam ištrūkti į gamtą, pasisemti jėgos iš miško, iš medžių.
  • Kalbant apie reikalus, ir Merkurijus, ir Venera bus Šaulio ženkle. O tai tinka kelionėms, seminarams, naujiems mokslams, komandiruotėms. Gali suaktyvėti knygynų, leidyklų veikla, turizmas. Daug kas iš mūsų „degsime“ noru pažinti kažką naujo, užsiregistruoti į kokius kursus ar į kultūrinį renginį.

Santykiams tai metas, kai vis dar tęsis dovanų / komplimentų maratonas. Partneriai matys vienas kitą pakankamai „gražiose spalvose“. Naujoms poroms tai susižavėjimo laikotarpis, kai į ryšį einama su „ugnele“, su entuziazmu.

  • Nuo sausio 4 dienos Marsas pereina į Ožiaragį, kur jo pozicija pati stipriausia. Ką tai reiškia – kad mūsų valia bus tvirta, kad būsime orientuoti į maksimumą, kad visi galėsime pasiekti užsibrėžtų rezultatų. Nuo sausio 4 dienos tinka pradėti kažką, kas tęsis ilgai – sporto programą, dietą, sveikatingumo procedūras, paskaitų ciklą, verslo plėtrą, ir panašiai.
  • Sausio 14-ąją dieną į Ožiaragio ženklą pereina ir Merkurijus – truputį kinta planetinis fonas, mes tapsime dalykiškesni. Nuo šios dienos tinka tvarkyti įvairius dokumentus, pildyti paraiškas, pasirašyti sutartis, bylinėtis ir t.t. Taip pat – palanku darbe ir versle derėtis, tartis dėl abiems pusėms priimtinų sąlygų.
  • Sausio 20 dieną Saulė pradeda judėti Vandenio ženklu. Tai duos mums noro daugiau bendrauti, prisiminti draugus, bendraminčių grupeles. Taip pat kursime naujas idėjas – Vandenis dovanoja išradingumą. Aplinkoje fonas taps laisvesnis, taisyklės – lankstesnės.
  • Nuo sausio 21 dienos, galima teigti, kad susiduriame su ypatingos svarbos įvykiu – Plutono perėjimu į Vandenio ženklą net 20-čiai metų. Paskutiniu metu (nuo 2008 metų iki 2024 metų) Plutonas buvo Ožiaragio ženkle. Ožiaragis duoda suvaržymus, suspaudimą, griežtus rėmus, kontrolę – tai buvo labai aiškiai matyti mūsų visų gyvenime.

Plutono Vandenyje – visai kitos užduotys. Plutono veikimas yra – pradžioje „apvalyti“, „apšvarinti“, perkeisti, kitaip sakant, atlaisvinti vietos naujai energijai. Todėl nenustebime, jei keisis, versis, grius daugybė mums žinomų stabilių dalykų. Tai palies tiek kiekvieną asmeniškai, tiek kolektyvus, tiek valstybes, tiek galiausiai – pačią Žemės planetą. Plutonas Vandenyje turi stiprų statusą, todėl prasideda visiškai nauja epocha, kuri truks net iki 2044 metų.

  • Kaip veikti kartu su Plutonu Vandenyje, kad pataikytumėme į jo taktą? Tai visų pirma, reikia suprasti pačią Vandenio „šerdį“. Vandenis – tai laisvė, galimybė kurti, pasitikėjimas naujovėmis, tam tikras individualizmas, ėjimas „prieš srovę“. Tai laikmetis žmonių, kurie „pamins“ patogų standartinį gyvenimą ir braižys savosios realybės kontūrus. Visai tikėtina, kad tai bus mažyčių bendruomenių klestėjimas, taip pat galėsime matyti labai individualizuotą mokymą, darbą, mediciną. Nepasiteisins noras naudotis senais patikrintais metodais. Visiems teks taikytis prie ypač didelio aplinkos kitimo. Visgi bus prieita prie principo, kad „žmogus kitam žmogui – brolis, o ne priešas“. Bus sunkiau tiems, kurie priprato daug turėti, daug valdyti, šitai žmonių kategorijai gali tekti „nusiimti karūnas“. Ir atvirkščiai – tai labiau paprastumo laikmetis, kai netikėtu talentu gali žybtelėti kiekvienas. Alegoriškai galima būtų pasakyti taip – tai pilko akmens transformacija į perlą.
  • Sausio 21-28 dienomis Plutonas jungsis su Saule Vandenyje. Tuo metu tikrai išjudės tam tikri svarbūs reikalai, ir mums nenuspėjama linkme. Labai tiktų šiomis dienomis nusistatyti naują kryptį, makro tikslą, susigalvoti sau tarsi „naują maršrutą“ daugeliui metų į priekį.
  • Sausio 24 dieną į Ožiaragį įžengia Venera. Santykiuose tapsime rimtesni, kartais paauklėsime savo partnerį, kartu planuosime buitį.

Taip pat sausio galas tinkamas ūkiniams, praktiniams pirkiniams, remontui.

***********************************************************************************

Apbendrinus sausį, tai Ožiaragio bei Vandenio ženklų sandūra, kuri šį kartą atsitinka su didžiuliu astrologiniu įvykiu – Plutono perėjimu. Galima teigti, kad kosminėse „svarstyklėse“ nusveria Vandenio ženklas. Taigi, metus tinka pradėti nuo apmąstymo, kas mums visiems yra Vandenio „šerdis“, jo principai (laisvė-kūryba-žmogiškumas-draugiškumas). Tikėtina, kad Plutono vibracijos Vandenyje anksčiau ar vėliau, per tuos 20 metų, gali pervesti žmogiškąją sąmonę labiau į budistinę, bent jau suteikti mūsų širdims daugiau atjautos artimam bei noro saugoti gyvybę.