Saturno perėjimas į Vandenio ženklą. Kaip mus tai paveiks.

  • Saturnas – planeta judanti pakankamai lėtai, šių metų kovo 22 dieną pereina į Vandenį, kuriame prabus netgi iki 2023 metų pavasario. Šį kartą planetos perėjimas sutampa su pavasario Lygiadieniu, ir tai tik patvirtinimas, jog pereisime į visai naują ciklą.
  • Saturnas veikia ir individualią, ir kolektyvinę sąmonę. Kartu su Jupiterio planeta, Saturnas formuoja socialinius įvykius. Kaip Saturnas Vandenio ženkle galėtų paveikti mūsų visų gyvenimus? Šios planetos statusas Vandenyje yra – palaikančioji arba antroji valdovė, o tai duos, jog Saturnas dažnai reikšis pakankamai užtikrintai ir net harmoningai.
  • Saturnas klasikinėje astrologijoje traktuojamas kaip planeta, nešanti bėdas ir vargus. Tačiau man norėtųsi jį pavadinti didžiuoju Tikrintoju. Taigi, koks patikrinimas mūsų laukia ir kokiose srityse, parodo pats Vandenio ženklas ir tai, už ką jis atsakingas.

Vandenis atspindi naujoves, išradimus, mokslines technologijas. Tai reiškia, kad šioje sferoje viskas labai greitai keisis. Atsiras naujų vaistų, preparatų, bus išrastos / patobulintos biotechnologijos. Viena vertus, technologijų sritis klestės, bet iš kitos pusės – daug kas atgyvens, pasens, nebebus naudojama, netiks. Aišku, laimės tie, kurie greitai reaguos ir bus pasiruošę įdiegti naujausias sistemas.

Vandenis susijęs su laisve. Tai duos visiškai kitą kokybę, tarkim, darbe ir moksle. Dauguma pereis į laisvesnį grafiką, į nebe taip griežtai apibrėžtas pareigybes. Taip pat tikėtina, kad visiškai keisis mokymosi sistema. Nebe diplomai bus svarbiausia, o gebėjimai, talentai. Nei mokydamiesi, nei dirbdami, žmonės nebenorės būti suvaržyti, ir tiek darbdaviai, tiek akademijos atstovai turės prie to prisitaikyti, jei norės sėkmingai gyvuoti.

Vandenis iškelia draugų ir kolektyvų temą. Labai didelė galimybė, kad šis beveik trejų metų Saturno buvimas Vandenyje patikrins ryšių vertę, leis atskirti, kas yra tikri draugai. Kolektyvai irgi šiuo metu gali transformuotis – į mažesnius, bet suburiančius žmones pagal konkrečią ir ganėtinai siaurą sritį. Ateinančius kelerius metus taps labai svarbu priklausyti tam tikrai bendruomenei – tai bus tarsi asmens identifikacija. Kiekvienam – pagal asmeninius interesus.

Vandenis nuasmenina ego. Individualizmas nebebus vertinamas kaip vertybė. Ateina laikas, kai svarbu dirbti ir veikti komandoje. Nelegva bus per šiuos metus lyderiams, kurie nori vieni laikyti „visus kampus“, nurodinėti. Tokius žmones, jei jie nekeis požiūrio, gali paliesti tam tikra krizė. Ta prasme, kad jų valdžia vieną dieną „nebesuveiks“.

Vandenis – labai idealistinis ženklas. Artimiausi metai gali vėl atgaivinti tam tikrą brolybės jausmą, lygiavertiškumo siekį, humanistines idėjas. Bus svarbus žmogiškumo faktorius. O jei atvirkščiai, jei bus stengiamasi tai paminti, (ar tai būtų vienas žmogus, ar firma) lauks nemaloni griūtis.

Vandenio ženklas yra svarbus Lietuvai. Pagal Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo horoskopą, tai lietuvių tautos misija. Kitaip sakant – šiam ženklui (o tiksliau tam, už ką šis ženklas atsako) reikia skirti energijos, stengtis judėti ta kryptimi.

  • Žmonėms, kurie laikysis Vandenio ženklo principų (kitaip sakant – susiderins su Visatos vibracijomis), tai turėtų būti augimo metai bei laikotarpis, kuriame atsiras daugiau erdvės veikti ir realizuoti savo tikruosius gabumus.