fireworks-1024x512

Astrologinė 2020-ųjų metų sausio mėnesio prognozė

Sausis – pirmasis šventiškasis mėnuo šiais metais pasižymės keliais svarbiais planetiniais įvykiais:

 • Sulauksime Mėnulio užtemimo sausio 10-ąją dieną. Užtemimas bus Vėžio ženkle. Per Mėnulio užtemimą nėra įprasta daryti teigiamų užtvirtinimų, pozityvių vizualizacijų. Šio šviesulio užtemimas labiau liečia temas, kurias norime „paleisti“. Tai bus geras periodas pasidarbuoti su mums kartais trukdančiomis emocijomis, tarkim, su baime, pykčiu, išmokti jas išreikšti kiek kitaip; palankus laikas atleidimui. Taip pat gerai atlaisvinti namus nuo nebenaudojamų daiktų. Šeimoje reikėtų padėti tašką įsisenėjusioms nuoskaudoms. Gerai „paleisti“ ir ligas bei savuosius žalingus įpročius. Mėnulio užtemimo metu (kelios dienos prieš ir po jo) nereikia daryti skubotų išvadų ar drastiškų veiksmų.
 • Kitas svarbus planetinis darinys – jungtis Saturno ir Plutono planetų. Abi planetos yra karminės, socialinės, todėl jos turės poveikį – platų, kolektyvinį. Tai gali būti susiję su politiniais sprendimais, su pasikeitusiais įstatymais, su stichijomis – su tuo, ką mums teks priimti ir ką mažai galime kontroliuoti. Ko reikėtų nepamiršti – kad mes turime ir savo valią.
 • Pilnatvės ir gerovės planeta Jupiteris suformuos jungtį su Ketu (su fiktyvia planeta, atsakinga už praeitį). Šis reiškinys bus tarsi atpildas / grąža. Stebėkime, kas vyks tuo metu su mumis, ko sulauksime – apdovanojimo ar įspėjimo. Viskas bus itin susiję su tuo, ką „pasėjome“ praeityje.
 • Sausio 27-ąją dieną turėsime dar vieną stiprų perėjimą – tai Juodojo Mėnulio išėjimas iš Žuvų ir perėjimas į Avino ženklą. Baigiasi „egzaminų“ metas Žuvims, ir jos galės lengviau kvėpuoti. O ateina „sesijos“ laikotarpis Avinams bei tiems, kurie turi Juodąjį Mėnulį Avino ženkle. Iš tiesų, Juodasis Mėnulis neturi tikslo „nubausti“, jis tenori paryškinti savybes ar situacijas, kurios turi augti / kilti / spręstis evoliucijos labui. Ką reiškia visiems Juodasis Mėnulis Avine – tai labai konkretūs pykčio / agresijos protrūkiai. Nesivaldymas kelyje, buityje. Konfliktai, išpuoliai. Tiksliau – visų šių dalykų potenciali grėsmė. Visiems mums reikėtų nepamiršti „pažaboti“ vidinį agresorių. Tačiau Avino savybių nereikia nuslopinti. Priimtina tai išreikšti sporte, aktyviose kelionėse, dailinant kūno linijas ir t.t. Tegul ta energija, kuria norisi atakuoti kitą žmogų, būna nukreipta, tarkim, į asmeninių kliūčių nugalėjimą arba į pokyčius, kai aplinkybės nebetenkina.
 • Sausio mėnesio veikla. Iki mėnesio 17 dienos bus palankus tikslusis, analitinis darbas. Tai visos sritys, kuriose svarbūs planai, projektai, apskaičiavimai, detalės. Reikės didelio susikaupimo rinkodaros sferoje, gamyboje, statybose.
  Antrojoje sausio pusėje (nuo 17 dienos) daug daugiau „svorio“ įgis kūrybinės profesijos. Tai režisūra, fotografijos, filmavimo menas ir t.t. Šis periodas palankus renginiams organizuoti. Taip pat geriau seksis laisvųjų profesijų (laisvai samdomiems) atstovams, jie gaus daugiau užsakymų.
 • Sausio mėnesio santykių fonas. Iki sausio 14 dienos jausmai turės draugišką atspalvį. Santykių bazė bus bendri pomėgiai, draugų ratas. Taip pat tai puikus laikas stebinti (daryti siurprizus) savo artimą žmogų.
  Nuo sausio vidurio Venera keičia savo padėtį ir pereina į Žuvų ženklą iki mėnesio galo. Čia Veneros padėtis ypač stipri, todėl jausmai bus gilūs. Santykiuose taps svarbus dvasingumo aspektas, idealizmas. Šiuo metu galima duoti priesaikas ir pažadus savo išrinktajam ar išrinktajai. Meilėje bus aktyvus fantazijų pasaulis, bet svarbu, kad atotrūkis nuo realybės netaptų per didelis.
  Dalykiniuose santykiuose antrąją sausio pusę gali būti daugiau nutylėjimų ir slaptumo, kas nėra jau taip palanku verslui.
 • Sausio mėnesio energetika. Marso planeta keliaus Šaulio ženklu. Tai turėtų mumyse skatinti dosnumą, norą dalintis, kilnumą. Marsas Šaulyje turi altruizmo bruožų. Tai laikas, kai susilygina mokinys ir mokytojas, arba nevienodą socialinę padėtį turintys žmonės. Tiksliau, mėnesio energetika skatina to statuso neišskirti, nesureikšminti.

Pirmąsias dvi sausio dekadas galime būti labiau susikaustę, pavargę, suvaržyti tam tikrų taisyklių, apribojimų. O nuo sausio 20 dienos pasijus daugiau laisvumo, tolerancijos. Abu šie periodai turi savo pliusų ir minusų. Todėl, asmenims, kuriems svarbi dėl tam tikrų priežasčių koncentracija, ištvermė, geriau seksis iki sausio 20 dienos. Ir atvirkščiai, kai reikia žvilgsnį išfokusuoti, kai reikia meninės gyslelės – tam palankesnis mėnesio galas.

Tegul pirmasis metų mėnuo visiems būna puikus startas į ateitį, į 2020-uosius metus!